KS Legionovia Legionowo

Wyjazd do Kluczborka. Czy uda się zdobyć trzy punkty?

Po ostatniej porażce w zaległym meczu Legionovii z Siarką Tarnobrzeg (więcej tutaj) sytuacja nadal jest bardzo zła. W sobotę może się to zmienić, ponieważ legionowianie pojadą do Kluczborka by rozegrać spotkanie z tamtejszym MKS-em. Mecz został zaplanowany na godzinę 17:00.

Po spotkaniu w Tarnobrzegu sytuacja nie napawał optymizmem. Trudno było patrzeć na grę naszych zawodników w tym mecz. Nie wspominając już o szukaniu pozytywów. Po zwycięstwie nad Gwardią Koszalin wydawało się, że wszystko zmierza na odpowiednie tory. Niestety jak na razie jest inaczej. Mecz z Kluczborkiem pokaże, czy faktycznie jest nam dane utrzymanie się z trzeciej klasie rozgrywkowej. Aktualnie zespół zajmuje nadal przedostatnie miejsce w lidze mając na swoim koncie 23 punkty. Traci do bezpiecznego miejsca aż siedem oczek. Sobotnie zwycięstwo polepszyłoby sytuację w tabeli ponieważ w przypadku wygranej awansowalibyśmy na 16 pozycję.

MKS Kluczbork również nie pokazuje swoich umiejętności na najwyższym poziomie. Zespół prowadzony przez Jana Frupela zajmuje na obecną chwilę 16 pozycje w tabeli 2 ligi mając na swoim koncie 25 punktów. Ostatni mecz MKS przegrał na wyjeździe z Rozwojem Katowice 2:1. Pierwsze spotkanie Legionovii z Kluczborkiem zakończyło się zwycięstwem gospodarzy sobotniego meczu 1:0. Najlepszym strzelcem zespołu jest obecnie Kamil Nitkiewicz, który ma na swoim koncie siedem trafień.

Mimo kryzysu trzeba wierzyć w to, że jednak legionowianie zwyciężą w tej batalii i przedłużą swoje szanse na utrzymanie na poziomie centralnym. Panowie, najwierniejsi nadal wierzą. Liczymy, że nas nie zawiedziecie! Po zwycięstwo!

Facebook
Twitter
LinkedIn