KS Legionovia Legionowo

Mecz bez historii. Porażka w Tarnobrzegu

Podopieczni Roberta Pevnia przegrali środowe spotkanie wyjazdowe z Siarką Tarnobrzeg 2:0. Niestety mecz nie był zbytnio ekscytujący. Drużyna pod koniec spotkania grała o jednego zawodnika mniej po dwóch żółtych kartkach Macieja Ostrowskiego.

Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana. Obydwie drużyny próbowały zagrozić bramce swojego przeciwnika, lecz prawie żadna z nich nie kończyła się strzeleniem bramki. Jedna z nich dla gospodarzy była udana i to już na początku spotkania. Zamieszanie w polu karnym Legionovii wykorzystał Dawid Kubowicz, który zdobył bramkę zarazem otworzył wynik spotkania. Po tym golu gra przeniosła się na środek boiska. Legionowianie lekko przejęli inicjatywę, lecz nie potrafili z niej skorzystać. Nieudane zagrania były mankamentem dla drużyny Pevnika. Pierwsza część spotkania zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.

Drugie 45 minut zaczęło się tradycyjnie – Legionovia zaczęła grać. Goście stwarzali coraz groźniejsze sytuacje, lecz nic nie chciało przełożyć się na bramkę wyrównującą. Ciężko cokolwiek napisać o tym meczu. Po wielu nieudanych próbach i waleniem głową w mur w zawodnikach pojawiło się zniecierpliwienie. Niestety upust swoim emocją dał Maciej Ostrowski, który obejrzał dwie żółte kartki otrzymując w konsekwencji czerwo. Legionowianie od tamtej pory nie dość, że przegrywali to jeszcze musieli radzić sobie w osłabieniu. Po chwili zrobiło się 2:0. Bramkę dla Siarki zdobył Krzysztof Ropski podwyższając wynik. Szanse na zremisowanie meczu spadły do minimum. Ostatecznie Legionovia przegrywa swoje zaległe spotkanie 2:0.

Następnym rywalem Legionovii będzie MKS Kluczbork. Legionowianie rozegrają spotkanie wyjazdowe 28 kwietnia o godzinie 17:00.

Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo 2:0

Dawid Kubowicz, Krzysztof Ropski.

Legionovia: Mateusz Kochalski – Bartosz Waleńcik, Tomasz Wojcinowicz (64 Mikołaj Grzelak), Klemen Nemanič, Maciej Ostrowski – Mateusz Leleno, Konrad Zaklika (86 Michal Skwarczek), Luka Janković, Grzegorz Mazurek, Eryk Więdłocha (79 Gracjan Kuśmierek) – Mario Vasilj (46 Wojciech Szumilas).

Facebook
Twitter
LinkedIn