KS Legionovia Legionowo

W sobotę z Garbarnią. Uda się pierwsze spotkanie u siebie?

Legionowianie w sobotnie popołudnie mają rozegrać pierwsze spotkanie u siebie. Na własnym boisku będą gościć drużynę z Krakowa, tamtejszą Garbarnię. Mecz został zaplanowany na godzinę 15:00.

!!!PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O KONKURSIE DLA NASZYCH MŁODYCH ADEPTÓW (WIĘCEJ INFO TUTAJ)!!!

Legionovia w swoim pierwszym spotkaniu ligowym poległa w Radomiu z Radomiakiem 4:2. Gra drużyny nie wyglądała tak tragicznie jak wynik. Zespół walczył do ostatnich sił i było widać pozytywny. Legionowianie mogli nawet myśleć o remisie w tym meczu, gdyby arbiter zaliczył nieuznane trafienie Legionovii. W rundzie wiosennej biało-żółto-czerwoni wygrali na wyjeździe z krakowskim zespołem 2:1. Według bukmacherów to Novia stawiana jest w roli faworyta tego spotkania.

Obecnie Garbarnia zajmuje 10 miejsce w tabeli 2 ligi. To o cztery pozycje wyżej niż zespół z Legionowa. W poprzednim meczu, podopieczni Mirosława Hajdo mieli podjąć Rozwój Katowice. Ze względu na złe warunki, mecz został przełożony na inny termin. Mecz w Legionowie będzie pierwszym spotkaniem tej drużyny w rundzie wiosennej 2 ligi. Najlepszym strzelcem Mistrza Polski z 1931 roku jest obecnie Tomasz Ogar, który w ciągu swoich 11 występów zdobył 4 bramki.

Spotkanie zostanie rozegrane w Legionowie, przy ulicy Parkowej 27a. Mecz został zaplanowany na sobotę na godzinę 15:00. Serdecznie zapraszamy na te spotkanie!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!