KS Legionovia Legionowo

KS Legionovia

VS

Lechia Tomaszów Maz.

Konkurs dla adeptów Akademii Legionovii! Do wygrania wspaniałe nagrody!

Klub sportowy Legionovia Legionowo pragnie poinformować o nowym konkursie dla naszych młodych adeptów piłki nożnej z legionowskiej akademii. Zawodnicy mogą wygrać wspaniałe nagrody ufundowane przez klub oraz naszych sponsorów!

Runda wiosenna zbliża się wielkimi krokami, a w niej kolejne emocje, które zapewnią nam nasi piłkarze! Zarząd klubu chce zaprosić adeptów młodzieżowej Legionovii do wzięcia udziału w nadchodzącym konkursie. Do wygrana są bardzo atrakcyjne nagrody, które na pewno zadowolą nie tylko piłkarza, ale także rodziców.

Zasady są bardzo proste – przed treningiem, każdy z trenerów danego rocznika da swojemu podopiecznemu kartkę z imieniem i nazwiskiem danego dziecka z którą będzie musiał udać się na dowolny mecz Legionovii w tej rundzie. Po spotkaniu, należy udać się do sekretariatu klubowego by kierownik podstemplował przybycie na dane spotkanie. Maksymalnie można zdobyć osiem pieczątek. Ilość jest bardzo ważna ponieważ można wtedy zdobyć główną nagrodę. Nagrody beda losowane z osob które będą najwiecej razy na meczach II lligi. Jeśli zawodnik bedzie miał najwięcej obecności automatycznie wygrywa główna nagrode. Reszta bedzie losowana.

Oto nagrody, które będzie można zdobyć podczas konkursu:

  1. Nagroda główna – Korki do 500 zł.
  2. Dofinansowanie do zgrupowania (300 zł).
  3. Trening z pierwszą drużyną.
  4. Koszulka z podpisami piłkarzy Legionovii Legionowo
  5. Piłka z podpisami piłkarzy Legionovii Legionowo.

Proszę pamiętać, że ilość zaliczonych spotkań na stadionie w Legionowie jest najważniejsza. Im więcej razy przybędziecie na mecze Legionovii, tym większa szansa na wygranie głównej nagrody! Zapraszamy na stadion! Pierwsza okazja 3 marca gdzie nasza drużyna będzie podejmować zespół Wisłę Puławy! Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 14:00.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!