KS Legionovia Legionowo

Legionovia – Radomiak Radom

Po wysokiej wygranej w derbowym spotkaniu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 4:0 (2:0) nasi piłkarze rozegrają bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania w II lidze. Tym razem podopiecznym trenera Marka Papszuna przyjdzie się zmierzyć z kolejnym spadkowiczem z II ligi wschodniej Radomiakiem Radom.

W rundzie jesiennej legionowianie zremisowali 2:2. Bramki w tamtym spotkaniu strzelali: Paweł Tomczyk x2 (78′ i 85′) a dla gospodarzy w 33 minucie Leândro oraz w 74′ Patryk Wolski. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tamtego spotkania (link otworzy się po kliknięciu w czerwone pole).

Zawodnicy z nad rzeki Mlecznej po 31 kolejkach II ligi wschodniej zajmują 14 pozycję z dorobkiem 35 punktów na co złożyło się 9 zwycięstw, 8 remisów i 14 porażek. Radomianie stracili już szansę na pozostanie w lidze na następny sezon.

Natomiast Legionovia po gładkim pokonaniu rywala zza miedzy zajmuje 6 pozycję z dorobkiem 48 punktów na co złożyło się 13 zwycięstw, 9 remisów i 9 porażek. Legionowianie do czwartego Znicza Pruszków tracą tylko 1 punkt. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu przybliży naszych zawodników do celu na ten sezon czyli utrzymania.

Super-snajper Legionovia: Adam Czerkas, Paweł Tomczyk (6 bramek)

Super-snajper Radomiak:  Leândro (9 bramek)

Spotkanie w Legionowie zostanie rozegrane 24 maja o godzinie 17:00 na stadionie miejskim przy ulicy Parkowej 27a. Spotkanie poprowadzi pan Rafał Sawicki z Tarnobrzega.

Bilety: 10zł

!!!UWAGA SPOTKANIE LEGIONOVIA – RADOMIAK RADOM JEST OKREŚLANE MECZEM PODWYŻSZONEGO RYZYKA! OSOBY KTÓRE PLANUJĄ POJAWIĆ SIĘ TEGO DNIA NA STADIONIE MUSZĄ OKAZAĆ PRZED WEJŚCIEM NA OBIEKT DOKUMENT TOŻSAMOŚCI (legitymacja, dowód osobisty)!!!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!