KS Legionovia Legionowo

Legionovia – Radomiak Radom

Po wysokiej wygranej w derbowym spotkaniu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 4:0 (2:0) nasi piłkarze rozegrają bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania w II lidze. Tym razem podopiecznym trenera Marka Papszuna przyjdzie się zmierzyć z kolejnym spadkowiczem z II ligi wschodniej Radomiakiem Radom.

W rundzie jesiennej legionowianie zremisowali 2:2. Bramki w tamtym spotkaniu strzelali: Paweł Tomczyk x2 (78′ i 85′) a dla gospodarzy w 33 minucie Leândro oraz w 74′ Patryk Wolski. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tamtego spotkania (link otworzy się po kliknięciu w czerwone pole).

Zawodnicy z nad rzeki Mlecznej po 31 kolejkach II ligi wschodniej zajmują 14 pozycję z dorobkiem 35 punktów na co złożyło się 9 zwycięstw, 8 remisów i 14 porażek. Radomianie stracili już szansę na pozostanie w lidze na następny sezon.

Natomiast Legionovia po gładkim pokonaniu rywala zza miedzy zajmuje 6 pozycję z dorobkiem 48 punktów na co złożyło się 13 zwycięstw, 9 remisów i 9 porażek. Legionowianie do czwartego Znicza Pruszków tracą tylko 1 punkt. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu przybliży naszych zawodników do celu na ten sezon czyli utrzymania.

Super-snajper Legionovia: Adam Czerkas, Paweł Tomczyk (6 bramek)

Super-snajper Radomiak:  Leândro (9 bramek)

Spotkanie w Legionowie zostanie rozegrane 24 maja o godzinie 17:00 na stadionie miejskim przy ulicy Parkowej 27a. Spotkanie poprowadzi pan Rafał Sawicki z Tarnobrzega.

Bilety: 10zł

!!!UWAGA SPOTKANIE LEGIONOVIA – RADOMIAK RADOM JEST OKREŚLANE MECZEM PODWYŻSZONEGO RYZYKA! OSOBY KTÓRE PLANUJĄ POJAWIĆ SIĘ TEGO DNIA NA STADIONIE MUSZĄ OKAZAĆ PRZED WEJŚCIEM NA OBIEKT DOKUMENT TOŻSAMOŚCI (legitymacja, dowód osobisty)!!!

Facebook
Twitter
LinkedIn