KS Legionovia Legionowo

Hutnik Warszawa – Legionovia II Legionowo 12.04.2014r.

W najbliższą sobotę oprócz meczu pierwszej drużyny Legionovii swój mecz rozegrają również rezerwy. Na wyjeździe podejmą Hutnika Warszawa, który prowadzi w tabeli z dorobkiem 55(!) punktów. Hutnicy odnieśli osiemnaście zwycięstw i tylko raz zremisowali. Bilans goli bielańskiego klubu to 64-8. Druga w tabeli Olimpia Warszawa zdobyła 13 punktów mniej niż wspomniany Hutnik. Trzecią pozycję okupują gracze Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), którzy do tej pory zdobyli 36 punktów. Tuż za nimi z 35 punktami znajdują się gracze Legionovii ”B”.

W rundzie jesiennej nasi zawodnicy okazali się minimalnie gorsi od faworyzowanych warszawian przegrywając 0:1. Legionovia ”B” wygrała jedenaście spotkań, dwukrotnie remisowała i doznała sześciu porażek. Bilans bramkowy klubu z Legionowa wynosi 51-28.

Awans do IV ligi wywalczy jedynie zwycięzca grupy, druga drużyna zagra w barażu o awans. Legionowianie przed tą kolejką tracą 7 punktów do dającego grę w barażu 2 miejsca.  W przeszłości Hutnik dwukrotnie mierzył się z rezerwami Legionovii w Pucharze Okręgowym. W sezonie 2010/2011 Hutnicy wygrali na wyjeździe 5:1, a w obecnych rozgrywkach zwyciężyli na własnym boisku 3:1. Ponadto w lidze w rundzie jesiennej klub z Bielan wygrał na wyjeździe z Legionovią ”B” 1:0, co jest do tej pory jedyną porażką legionowian na własnym boisku.

Zawody w Warszawie rozpoczną się 12 kwietnia o godzinie 11:00 na stadionie Hutnika przy ulicy Marymonckiej 42.

Wstęp wolny

Facebook
Twitter
LinkedIn