KS Legionovia Legionowo

Ostatni mecz w tym sezonie. Gramy o awans!

Legionovia Legionowo już w te sobotę rozegra ostatnie spotkanie w tym sezonie. Podejmiemy o godzinie 17:00 Znicz Białą Piskę.

Ostatni mecz podopiecznych Marcina Sasala to istny horror. Legionowianie wygrali wtedy na wyjeździe z Ursusem Warszawa 4:3 przegrywając do 54 minuty 0:3! Wtedy najwyższą klasą wykazał się Piotr Krawczyk, który wpakował cztery bramki. Legionovia jest aktualnie liderem 3 ligi gr. 1 i mają przewagę dwóch punktów nad drugim Sokołem Aleksandrów Łódzki. W meczu ze Zniczem Biała Piska wystarczy remis by legionowianie mogli cieszyć się z awansu do 2 ligi.

Beniaminek rozgrywek Znicz Biała Piska rozegrał bardzo dobry sezon jak na debiutanta. Zawodnicy z Mazur zajmują obecnie 10 miejsce w lidze mając na swoim koncie 44 punkty pewnie utrzymując się w ligowych rozgrywkach. Ostatni mecz Znicz zremisował u siebie z Sokołem Ostróda 2:2. Pierwszy mecz między Legionovią, a Zniczem zakończył się zwycięstwem legionowskiej ekipy 5:1.

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie Legionovii w tym sezonie! Wszystko rozstrzygnie się już w sobotę o godzinie 17:00. Wystarczy jeden punkt do upragnionego awansu! Wszyscy na stadion!

Facebook
Twitter
LinkedIn