KS Legionovia Legionowo

Zaległy mecz z Garbarnią. Zachować twarz

W środę o godzinie 17:30 legionowianie rozegrają zaległy mecz z marca. Legionovia podejmie Garbarnię Kraków. Naszą drużynę czeka nie lada wyzwanie. Piłkarze z Krakowa w poprzedniej kolejce pokonali ŁKS Łódź 2:1. 

Biało-żółto-czerwoni po ostatniej porażce u siebie ze Stalą Stalowa Wola (więcej tutaj) mają już znikome szanse na utrzymanie się w 2 lidze. Niestety nawet Ci, którzy wierzyli w utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej stracili nadzieję. Legionovia ma na swoim koncie obecnie 26 punktów i zajmują przedostanie miejsce. Za nimi jest jedynie Gwardia Koszalin, która ma tyle samo oczek. W środę „Novię” czeka bardzo trudne zadanie do wykonania. Niestety nie widać optymistycznych akcentów przed jutrzejszym meczem.

Garbarnia Kraków w jutrzejszym meczu stawiana jest w roli murowanego faworyta. Ostatnie swoje spotkanie z ŁKS-em Łódź zakończyło się zwycięstwem krakowskiej drużyny 2:1. Dzięki temu mają realne szanse do zajęcia miejsca, które gwarantuje baraże o zaplecze ekstraklasy. Mają również możliwość wskoczyć na miejsce, które bezpośrednio premiuje awansem do 1 ligi. Aktualnie zajmują 5 miejsce w 2 lidze z dorobkiem 49 punktów. Najlepszym strzelcem podopiecznych Mirosława Hajdo jest Tomasz Ogar. Ma aktualnie na swoim koncie 10 trafień.

Serdecznie zapraszamy na te spotkanie. Przypominamy – środa godzina 17:30. Musisz być z nami!

Facebook
Twitter
LinkedIn