KS Legionovia Legionowo

Z Błękitnymi na wyjeździe. Nadejdzie przełamanie?

Sytuacja Legionovii Legionowo z meczu na mecz się coraz bardziej pogarsza. Ewentualna środowa wygrana z Błękitnymi Stargard przedłuży matematyczne szanse legionowskiej drużyny na utrzymanie się w 2 lidze. Spotkanie wyjazdowe zostało zaplanowane na godzinę 17:00.

Legionovia nadal w kryzysie – tak w skrócie można określić sytuacje naszej drużyny w rundzie wiosennej. Legionowianie mimo, że w każdym meczu dają z siebie wszystko, schodzą po 90 minutach jako pokonani. W środę podejmujemy rywala, ze Stargardu. Większość legionowskich kibiców raczej nie wierzy w zwycięstwo biało-żółto-czerwonych w tym spotkaniu. Mimo wszystko trzeba kibicować naszej drużynie. Sztab szkoleniowy został zmieniony. Weszły nowe standardy oraz system szkoleniowy. Brakuje tylko jednego – zwycięstwa. Oby nadeszło jutro.

Drużyna ze Stargardu obecnie zajmują 11 miejsce w ligowej tabeli. Mają na swoim koncie 37 punktów co daje im spokój w kontekście utrzymania się w lidze. Poprzednie spotkanie podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego przegrali na wyjeździe z Rozwojem Katowice 1:0. Można powiedzieć, że legionowianie zazdroszczą drużynie Błękitnych sytuacji w tabeli ligowej. Mimo, że na papierze gospodarze środowego spotkania wydają się lepsi to proszę pamiętać, że Legionovia nigdy się nie poddaje. Najlepszym strzelcem drużyny ze Stargardu jest obecnie Mariusz Rzepecki, który ma na swoim koncie osiem trafień.

Panowie, zwracamy się bezpośrednio do was. Pokażcie charakter, umiejętności oraz wolę walki. Pokażcie wszystkim tym, którzy już zwątpili. Po zwycięstwo!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!