KS Legionovia Legionowo

Wypowiedzi trenerów przed Siarką

Trenerzy Robert Pevnik i Paweł Zarzeczny wypowiedzieli się na temat sobotniego rywala legionowskiej drużyny.

Robert Pevnik jest nastawiony pozytywnie co do nadchodzącego spotkania i uważa, że to Legionovia będzie dominowała w spotkaniu:

– Zawodnicy z Tarnobrzega są bardzo inteligentni, patrząc na aspekty sportowe. Piłkarze przeważnie grają piłką po ziemi, unikają wysokich podań i dzięki temu tworzą wiele sytuacji bramkowych. Czeka nas bardzo trudne zadanie w sobotnie popołudnie. W ostatnim wygranym spotkaniu z Nadwiślan Góra pokazaliśmy, że potrafimy grać zespołowo i tworzyć bardzo groźne sytuacje. Jeśli chodzi o sam mecz, to zrobiliśmy bardzo obszerną analizę przeciwnika i sądzę, że mimo wyższego miejsca uda nam się zdobyć trzy punkty, co więcej goście moim zdaniem nie są faworytem, ponieważ gramy na własnym boisku i zrobimy wszystko, by wygrać.

Paweł Zarzeczny potwierdził słowa pierwszego trenera, ale również wypowiedział się na temat przeciwnika:

Mecz z kategorii o 6 punktów. Jest wczesny etap rozgrywek, Tarnobrzeg wyprzedza nas zaledwie o 2 punkty i jeśli wygramy przeskakujemy ich w tabeli ligowej, ale jeśli przegramy, czego nie dopuszczam do myśli, odskakują nam na pięć oczek. Drużyna jest bardzo podobna do naszej, która gra szybką widowiskową piłkę, pracują bardzo dobrze w ofensywie i mają dużo młodych zawodników. Bardzo często zdobywają bramki ze stałych fragmentów gry, lecz po ostatnim spotkaniu jesteśmy optymistycznie nastawieni, ponieważ Legionovia jest w bardzo dobrej formie. Chcemy grać agresywnie i odebrać najlepsze atuty drużynie przyjezdnej. Myślę, że mamy szansę wygrać ten mecz.

MK

Facebook
Twitter
LinkedIn