KS Legionovia Legionowo

Wygrana u siebie cieszy najbardziej!

Drugi raz z rzędu nasza drużyna zdobywa komplet punktów. To zwycięstwo jeszcze bardziej cieszy, bo wywalczone zostało na własnym boisku.

Pierwsza połowa nie zapowiadał nic pozytywnego. Legionovia pokazał dokładnie to, co w ostatnich spotkaniach. W początkowej fazie gry dominowała, by później ustąpić rywalowi miejsca. Siarka na szczęście nie zdołała wykorzystać darowanych im sytuacji a miedzy słupkami niezawodny był Pusek. Zespół gości za wszelką cenę starał się otworzyć wynik, ale szczęście dziś było po naszej stronie.

Druga połowa nie zapowiadała się najlepiej. Trener Jabłoński zdecydował się w przerwie na przeprowadzenie dwóch zmian i to chyba była słuszna decyzja. W zespół wstąpiły nowe siły i pojawiło się więcej przemyślanych akcji. Siłą ofensywna była na tyle mocna, że to nasza drużyna pierwsza kobyłą bramkę. Listę strzelców otworzył Żebrowski, który wykorzystując swoją szybkość pokonał golkipera gości umieszczać piłkę w bramce. Radość kibiców mogła być szybko zgaszona, bo rywale momentalnie przeszli do kontrataku. Chęć odrobienia straty była tak mocna, że gra zaczęła być coraz bardziej agresywna. Sędzia radził sobie z tym na tyle na ile mógł. Przyszedł jednak moment, w którym nie miał wyjścia i podyktował jedenastkę za faul na Krystianie Jajko. Skutecznym egzekutorem był Żebrowski, który tego dnia drugi raz wpisał się na listę strzelców jednocześnie zamykając ją.

Więcej goli w tym meczu nie padło a Legionovia pokazała, że potrafi walczyć do samego końca. Trzy punkty dopisujemy na naszym koncie, co sprawia, że nasza pozycja w tabeli nieco się poprawia. Mateusz Żebrowski po dzisiejszym występie ma już na swoim koncie 6 goli w tym sezonie. Daje mu to pierwszą pozycję w rankingu strzelców.

KS Legionovia KZB Legionowo 2:0 Siarka Tarnobrzeg

KS Legionovia KZB Legionowo: Pusek, Grzelak, Zając, Wojcinowicz, Kwiatkowski, Trzmiel, Koziara, Lukava, Kowalczyk, Zaklika, Żebrowski 
Rezerwa: Stefaniak, Jajko, Wajdzik, Klak, Mazurek, Rybkiewicz.

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski, Witasik, Kubowicz, Dawidowicz, Ropski, Broź, Grzesik, Czyżycki, Radulj, Księżniakiewicz, Płatek
Rezerwa: Jedynak, Barteczko, Witkowski, Zaradny, Janeczko, Wawrylak, Toczydłowski.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!