KS Legionovia Legionowo

Ważne zwycięstwo

Legionovia odniosła kolejne ważne zwycięstwo. Na „własnym podwórku” pokonała dziś zespól ze Stargardu. Choć goście prowadzili, Legionovia podniosła się i wywalczyła ważne punkty.

Kolejny raz obserwowaliśmy spotkanie, w którym nasi piłkarze rozpoczynają od mocnego nacisku na przeciwnika i zaraz tracą bramkę. W 10. minucie wynik otworzyli goście, co dość mocno rozdrażniło naszych zawodników. Mecz z trenerem na trybunach nie należy nigdy to miłych, ale Patryk Drewnowski z ławki doskonale instruował podopiecznych. Ci bardzo szybko przeszli do ofensywy i sześć minut później doprowadzili do wyrównania. Grzegorz Mazurek popisał się doskonałym strzałem z przewrotki. Piłka dobita od jednego z przeciwników tuż przed linią bramkową zmyliła golkipera gości, który próbował interweniować, jednak bez skutku. Piłka zagościła w siatce rywali i mecz rozpoczął się jakby od nowa. Jeszcze przed przerwą Legionovia zdobyła drugiego gola. Tym razem po szybkiej kontrze i doskonałych zagraniach między Żebrowskim i Rybkiewiczem, ten drugi pokonuje bramkarza Błękitnych.

Po przerwie Legionovia starała się uspokoić grę, rywal jednak za wszelka cenę chciał odrobić straty. Efektem takiej strategii w tej odsłonie był nie najlepszy obraz gry naszych piłkarzy. Choć obrona stanęła na wysok9ośąci zadania, to liczne kontry naszych dzisiejszych rywali stwarzały spore zagrożenie. Przewaga jednej bramki, może w bardzo szybkim tempie stopnieć. Na nasze szczęście dziś ten wynik dowieźliśmy do końca.

Ważne trzy punkty pozostają przy Parkowej. A już w środę nasza drużyna rozegra zaległy wyjazdowy mecz z Gryfem Wejherowo.

KS Legionovia KZB Legionowo 2:1 KP Błękitni Stargard

KS Legionovia KZB Legionowo: Pusek, Goliński, Wojcinowicz, Zając, Kutarba, Żebrowski, Zaklika, Kłak, Rybkiewicz, Kwiatkowski, Mazurek.
Rezerwowi: Wadach, Jajko, Lukava, Kalinowski, Kowalczyk, Trzmiel, Mazlum.

KP Błękitni Stargard: Ufnal, Wojtasik, Burzyński, Liśkiewicz, Gutowski, Fadecki, Mosiejko, Magnuski, Karmański, Orłowski, Skórecki. 
Rezerwowi: Rzepecki, Inczewski, Łysoń, Więcek, Rogala, Wiśniewski, Włóka.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!