KS Legionovia Legionowo

Trener do Kibiców

Publikujemy dziś specjalny komunikat kierowany do wszystkich Kibiców. Z inicjatywy Trenera i na jego prośbę, publikujemy słowa skierowane przez szkoleniowca właśnie do Was:
„Przepraszam wszystkich Sympatyków oraz Kibiców Legionovii za ostatnią porażkę. Wiem, nad czym pracować, co poprawić, żeby było lepiej. Wynik tego spotkania jest dla nas bardzo słaby. Dużo liderów drużyny jest kontuzjowanych i nie możemy z nich skorzystać, na pewno w tym momencie by się przydali.
 
W tym meczu grała duża ilość młodych zawodników, która do tej pory rozegrała mało minut. Musimy być cierpliwi oraz pozytywnie nastawieni do tych zawodników oraz do tego, co robimy. Mają oni duży potencjał żeby grać na tym poziomie. Chcą pracować, mają motywację i na pewno nie chcieli tego meczu przegrać. U mnie będą cały czas tę szansę dostawać, jeśli będą pracować tak, jak do tej pory.
 
Kiedy przegrywam 2 mecze daje mi to dużą motywację do dalszej pracy, do przygotowania zespołu do następnego meczu. Teraz został ostatni mecz w Poznaniu, który na pewno będziemy chcieli wygrać. Zobaczymy tam na pewno inny zespół niż w ostatnim meczu.
 
W przerwie zimowej przejrzymy kadrę, którą dysponujemy i będziemy chcieli mieć u siebie zawodników, którzy chcą ciężko pracować, którzy są profesjonalistami i będą się skupiać tylko na grze w piłkę nożną. Interesują mnie zawodnicy, którzy na boisku będą oddawali serce za ten Klub.
 
Od mojego pierwszego pobytu w Legionowie, zmieniło się w klubie dużo. Klub idzie w dobrym kierunku, rozwija się, jest na lepszym poziomie organizacyjnym, zawodnicy mają tu wszystko, aby zostać dobrymi piłkarzami. Od kiedy pracuję jako trener, nigdy nie spadłem z drużyną do niższej ligi.
 
Wszystkim kibicom oraz klubowi gwarantuję, że na koniec sezonu zajmiemy minimum 10 miejsce.”
 
Robert Pevnik

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!