KS Legionovia Legionowo

Remis w Opolu

Festiwalu bramek nie było. Zaledwie dwa gole zdecydowały o wyniku spotkania. Każda z drużyn strzeliła po jednym i mecz w Opolu zakończył się remisem.

Lider tabeli, bo jeszcze przed spotkaniem właśnie na tej pozycji była Odra, nie wytrzymał presji i choć w pierwszej połowie spotkania prowadził 1:0, to w drugiej odsłonie nie był w stanie utrzymać tego prowadzenia. Dobrze dysponowani piłkarze Legionovii swoją postawą zmuszali gospodarza do licznych błędów, czego efektem był rzut karny, który Krystian Wójcik zamienił na gola. Ostatecznie to trafienie dało nam jeden punkt, a Odra Opole musiał ustąpić z pozycji lidera.

Oba zespoły pokazały determinację, chęć walki i ogromne zaangażowanie. Choć nie obejrzeliśmy wielu trafień to takie mecze walki są miłe dla oka.

Odra Opole 1:1 KS Legionovia KZB Legionowo

Odra Opole: Weinzettel, Sobczyński, Peroński, Bodzioch, Brusiło, Wepa, Nowak, Niemczyk, M. Gancarczyk, Wodecki, Skrzypczak. 
Rezerwowi: Kowalczyk, Przystalski, W. Gancarczyk, Stasiowski, Kowalski, Wrzesień, Wolny
.

KS Legionovia KZB Legionowo: Wilk, Goliński, Borenović, Bajat, Kalinowski, Miś, Malik, Grzelak, Wójcik, Garyga, Kwiatkowski.
Rezerwowi: Krzczuk, Kulenović, Zaklika, Krotofil, Koziara, Dzięcioł, Kraska.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!