KS Legionovia Legionowo

Pucharowa środa przy Parkowej!

Legionowianie powracają do swoich pucharowych zmagań. Już w te środę pierwsza drużyna Legionovii jak i druga rozegrają swoje spotkania w Pucharze Polski. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego podejmą GKS Tychy za to podopieczni Sebastiana Dzisiewicza Ząbkovi Ząbki.

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego po wspaniałym występie w sobotnim ligowym meczu z Polonią Warszawa wygranym 2:0 przystępują do 1/32 rundy Pucharu Polski jako lider 3 ligi. Po dziewięciu rozegranych meczach legionowianie mają 22 punkty. Przegrali tylko jedno spotkanie na początku ligi z Unią Skierniewice. Reszta meczów zakończyła się siedmioma zwycięstwami oraz jednym remisem w Radomiu z tamtejszą Bronią. Biało-żółto-czerwoni mają aż 20 strzelonych bramek w lidze. Legionovia ma najwięcej zdobytych bramek w lidze. Forma naszej drużyny zachwyca, ale czy zdołają sprostać rywalowi z 1 ligi?

GKS Tychy aktualnie występuje na zapleczu polskiej Ekstraklasy. Forma owej drużyny jest przeciętna jak na te chwilę. Zajmują obecnie 11 miejsce w lidze mając na swoim koncie 14 zdobytych oczek po jedenastu rozegranych spotkaniach. Goście środowego spotkania zaczynają swoje zmagania w pucharach od 1 rundy jako, że występują w 1 lidze. Ostatni mecz ligowy podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza zakończył się bezbramkowym remisem z ŁKS-em Łódź. Faworytem tego meczu jest bez wątpienia drużyna GKS-u. Mimo to, legionowianie na pewno będą chcieli nadepnąć na odcisk swojemu środowemu rywalowi.

W środę również swoje spotkanie rozegra druga drużyna Legionovii. Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza nie mogą niestety liczyć na dobry początek sezonu. Aktualnie zajmują 14 miejsce w Lidze Okręgowej. Uzbierali na te chwilę cztery oczka. W IV rundzie okręgowego Pucharu Polski dwójka zwyciężyła z KS Wesołą Warszawa po rzutach karnych 4:2. Do końca regulaminowego czasu gry utrzymywał się wynik 2:2.

Ząbkovia Ząbki aktualnie występują w 4 lidze grupy Mazowsze północ. Zajmują na te chwilę 4 miejsce mają na swoim koncie 16 punktów. Ostatni mecz tej drużyny zakończył się remisem w KS Łomianki 1:1. Goście środowego meczu w zeszłym sezonie byli faworytem rozgrywek. Zabrakło im siedmiu punktów do 1 miejsca w lidze ogólnie zdobywając 52.

Pierwsza drużyna rozegra spotkanie o godzinie 16:00 za to druga o godzinie 20:00. Serdecznie zapraszamy na stadion! Czekają nas istne pucharowe emocje!

Facebook
Twitter
LinkedIn