KS Legionovia Legionowo

Puchar Polski: Pierwszy mecz o stawkę. Legionovia zagra ze Stalą

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego już jutro rozpoczną zmagania w Pucharze Polski. Legionowianie pojadą do Stalowej Woli by w rundzie wstępnej zmierzyć się z tamtejszą Stalą. Mecz został zaplanowany na godzinę 17:00.

Legionovia po spadku do III ligi swój sezon rozpocznie 11 sierpnia w meczu z beniaminkiem Unią Skierniewice. Po bardzo udanych sparingach gdzie w ciągu sześciu spotkań wygrali cztery, raz remisowali oraz przegrali. Największym wynikiem w okresie przygotowawczym był oczywiście w spotkaniu z Ursusem Warszawa, który jednocześnie jest ligowym rywalem biało-żółto-czerwonych. Legionowianie wygrali wtedy aż 5:0. Wyniki w meczach towarzyskich napawają optymizmem. Za pewne każdy kibic w Legionowie liczy na to, że odzwierciedlą się one w meczach o stawkę.

„Stalówka” po kłopotach, które miała na początku rundy wiosennej utrzymała się w 2 lidze. 20 lipca podopieczni Krzysztofa Łętocha rozpoczęli sezon na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Zmagania rozpoczęli od wyjazdowego zwycięstwa z ROW 1964 Rybnik 1:0. Następnie przyszła wygrana z Resovią Rzeszów 2:1, a trzecie spotkanie zakończyło się porażką „Stalowych” z Elaną Toruń 2:1. Faworytem tego spotkania jest zdecydowanie drużyna ze Stalowej Woli.

W następnym spotkaniu zwycięzca tego meczu będzie miała szansę się z mierzyć z drużyną z Ekstraklasy lub 1 ligi. Mecz zostanie rozegrany w Stalowej Woli o godzinie 17:00.

Naprzód Novia!

Facebook
Twitter
LinkedIn