KS Legionovia Legionowo

Porażka z liderem. Cztery bramki w Jastrzębiu Zdrój

Legionovia Legionowo przegrała wyjazdowe spotkanie z liderem 2 ligi, GKS Jastrzębie 3:1 (1:0). Jedyną bramkę legionowianie zdobyli po samobóju zawodnika GKS-u Kamila Szymury.

Pierwsza część spotkania rozpoczęła się tak jak przewidywano. Legionowianie nie mieli pomysłu jak sforsować obronę Jastrzębia i za każdym razem akcje Legionovii kończyły się nie powodzeniem. W 38. minucie Kamil Szymura otworzył wynik spotkania dając gospodarzą prowadzenie. Pierwsza część spotkania nie należała do najciekawszych. Pod koniec meczu GKS miał kolejną fantastyczną okazję, lecz Wojciech Caniboł spudłował z najbliżej odległości. Pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 1:0.

W drugiej odsłonie mieliśmy aż trzy bramki. Pierwszą w 64. minucie zdobyli goście po golu samobójczym strzelca pierwszego gola, Szymury. Zawodnik próbował przeciąć dośrodkowanie z rzutu rożnego, lecz nieumyślnie wpakował piłkę do własnej siatki. Goście z remisu nie cieszyli się zbyt długo. Po trzecich minutach lider 2 ligi wyrównał przebieg meczu po bramce Dominika Szczęchy. Po następnych dziesięciu minutach było już 3:1 po rzucie karnym, którego pewnie wykorzystał Szczęch. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Po tym zwycięstwie nasi sobotni rywale zapewnili sobie awans na zaplecze Ekstraklasy. Pragniemy pogratulować GKS-owi tego sukcesu i życzymy powodzenia w następnym sezonie.

Następnie spotkanie Legionovii odbędzie się w sobotę. Legionowianie o godzinie 17:00 podejmą Znicz Pruszków. Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz w sezonie na Parkowej!

GKS Jastrzębie – Legionovia Legionowo 3:1 (1:0)

Kamil Szymura 38′, Dominik Szczęch 67′,77′ – Kamil Szymura 64′ (Rz.Kr)

Legionovia: Mateusz Kochalski – Mikołaj Grzelak, Bartosz Waleńcik, Klemen Nemanič, Wojciech Kalinowski – Mateusz Leleno (87′ Przemysław Rybkiewicz), Konrad Zaklika (84′ Tomasz Wojcinowicz), Michal Skwarczek (46′ Grzegorz Mazurek), Wojciech Szumilas, Konrad Trzmiel (74′ Gracjan Kuśmierek) – Mario Vasilj.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!