KS Legionovia Legionowo

Parkowa żegna się z sezonem. Legionovia podejmę Znicz

W sobotę 26 maja o godzinie 17:00 Legionovia Legionowo podejmie Znicz Pruszków ramach 33. kolejki 2 ligi. To będzie ostatni mecz w 2 lidze przy Parkowej zaraz przedostatni Legionovii w tym sezonie.

Legionowianie ostatnie swoje spotkanie przegrali na wyjeździe z liderem 2 ligi, GKS-em Jastrzębie 3:1. Obecnie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli definitywnie spadając z rozgrywek na trzecioligowym szczeblu. Mają na swoim koncie 27 punktów, tyle samo co ostatnia Gwardia Koszalin. Niestety nie był to dobry sezon dla naszej drużyny. Ostatni mecz ze Zniczem pokaże czy drużyna godnie pożegna się z 2 ligą na Parkowej.

Znicz Pruszków aktualnie zajmuje 15 miejsce w lidze. Mają tyle samo punktów co MKS Kluczbork, które obecnie zajmuje 14 miejsce w lidze. Ta pozycja daje utrzymanie w 2 lidze. Pruszkowianie przez cały sezon uzbierali 36 oczek. Bilans tej drużyny to 9 zwycięstw 9 remisów oraz 14 porażek. Goście jeśli chcą utrzymać się w tych rozgrywkach muszą zwyciężyć spotkanie z Legionovią i liczyć na potknięcie klubu z Kluczborka. Najlepszym strzelcem podopiecznych Michała Kalety jest aktualnie Maciej Machalski, który zdobył siedem bramek.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Legionovii ze Zniczem Pruszków. Przypominamy – sobota godzina 17:00 Parkowa 27a. Pożegnajmy godnie 2 ligę!

Facebook
Twitter
LinkedIn