KS Legionovia Legionowo

Ostatni sparing i wysoka wygrana

W dniu dzisiejszym odbył się ostatni sparing przed startem rozgrywek w rundzie wiosennej, której dwie kolejki rozegrano jeszcze przed zimą. Tym razem na sztucznej murawie zespół z Parkowej podejmował Start Otwock. III-ligowiec nie miał jednak szans z dobrze dysponowaną drużyną z Legionowa.

Trener Pevnik podjął decyzję, że w spotkaniu zagra następująca jedenastka: Smyłek, Goliński, Menzel, Dankowski, Wieczorek. Ziąbski, Krljanović, Przybylski, Czapa, Odunka, Lewicki.

Założeniem sparingu było, wygrać starcie bez dokonywania zmian. Ta sztuka udała by się w stu procentach, gdyby nie drobny uraz Wieczorka, którego musiał zastąpić Kołodziejski. Miejmy nadzieję, iż pierwsza diagnoza – uraz mięśnia przywodziciela nie będzie faktycznie ostateczną i tak poważną.

Sam wynik 5:0 może bardzo cieszyć trenera, zarząd i samych zawodników ale również kibiców. Nic tak dobrze nie nastraja na start rozgrywek jak wygrane sparingi i to w dobrej kondycji.

Dziś na listę strzelców wpisali się Krljanović, Przybylski, Ziąbski i dwukrotnie Lewicki.

Po zakończeniu spotkania. Zawodnicy, którzy nie wystąpili w tym sparingu zagrali wewnętrzny mecz z druga drużyną Legionovii. W ten sposób szkoleniowiec miał pełen przegląd składu przed meczem z Kotwica Kołobrzeg.

Liczymy, że liga również będzie obfitowała w zwycięstwa i to z takim wynikiem.

fot. Bartłomiej Bator

 

Facebook
Twitter
LinkedIn