KS Legionovia Legionowo

Legionovia zagra z liderem. Wyjazd do Jastrzębia Zdrój

Legionowska drużyna po tym jak zremisowała w spotkaniu z Garbarnią Kraków definitywnie nie ma już szans na utrzymanie się w 2 lidze. Mimo wszystko zostały jeszcze trzy spotkania do końca ligowych zmagań. W sobotę o 18:00 legionowianie rozegrają mecz z liderem – GKS Jastrzębie.

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego niestety spadają z ligi i w następnym sezonie będą walczyli w rozgrywkach na czwartym szczeblu rozgrywkowym. Mimo wszystko po ostatnim remisie z Garbarnią Kraków widać było w drużynie wolę walki, lecz niestety to nie wystarcza. Legionowianie do końca sezonu muszą wyjść z twarzą. Sobotnie spotkanie będzie nie lada wyzwaniem. Drużyna, która jest rewelacją tych rozgrywek zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli ligowej, a Legionovia przedostatnie.

GKS Jastrzębie aktualnie zajmuje pozycję lidera w 2 lidze. Mimo, że GKS ma aktualnie najwięcej punktów w ligowej tabeli (58) to przegrał ostatni swój mecz z Rozwojem Katowice 1:3. Sprawa awansu nadal stoi pod znakiem zapytania. Gospodarze są murowanym faworytem sobotniego spotkania. Wyjadę się, że podopieczni Jarosława Skrobacza z łatwością pokonają legionowską drużynę. Aktualnie najlepszym strzelcem w drużynie jest Daniel Szczepan, który zdobył 11 bramek.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00 w Jastrzębiu Zdrój.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!