KS Legionovia Legionowo

Legionovia trenuje w Turcji

W minioną sobotę, 31 stycznia, w godzinach popołudniowych, pierwszy zespół Legionovii wyleciał na obóz przygotowawczy do tureckiej Antalyi, gdzie przez 8 dni nasi piłkarze będą szlifować formę przed zbliżającym się sezonem.

W kadrze na to zgrupowanie znaleźli się min. dwaj zawodnicy rocznika 98′ naszego klubu Sebastian Milewski i Radosław Śledziewski.

Kadra Legionovii na zgrupowanie w Antalyi: Smyłek, Waśków, Gostomski, Wieczorek, Wolski, Kominiak, Goliński, Dankowski, Stromecki, Czapa, Ziąbski, Tlaga, Pavić, Odunka, Tatara, Maciejewski, Lewicki, Milewski, Śledziewski, Figiel, Krljanović, Goropevsek, Przybylski (test), Menzel (test)

Prezes Dariusz Ziąbski o zgrupowaniu:

„Bardzo cieszymy się, że ten wyjazd doszedł do skutku. Nasi zawodnicy będą mieli okazję w doskonałych warunkach przepracować te kilka dni treningowych. W czasie pobytu w Turcji sztab szkoleniowy zaplanował także dwie gry kontrolne.

Dzięki działalności członka zarządu Pana Jacka Kopki udało się wynegocjować bardzo korzystne warunki finansowe pobytu naszego zespołu w Turcji, korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować prywatnym osobom i wspierającym nasz klub firmom, bez których to zgrupowanie nie mogło by się odbyć.”

Firmy i osoby których zaangażowanie pozwoliły na wyjazd naszych zawodników na zagraniczne zgrupowanie:

P.H.U. PARTNER – Adam Wiącek
ROBCARS – Robert Dąbkowski
MAR- POL – Mariusz Przewodowski
XYZ PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA
REFLEX CHŁODNICTWO – Rafał Chorążak
ROBOTY ZIEMNE-BUDOWLANE – Zbigniew Mróz

Na szacunek zasługuje także postawa samych zawodników, którzy mając na uwadze dobro drużyny i swój indywidualny rozwój, zgodzili się sami pokryć koszty przelotu na zgrupowanie. To tylko dowodzi jak dobra jest atmosfera w drużynie i w całym klubie. Pomimo skromnego budżetu robimy wspólnie wszystko aby drużyna w nadchodzącej rundzie mogła walczyć o jak najwyższe cele i dostarczyła swoim sympatykom wielu radosnych chwil”.

 

fot. WOWHotels.com

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!