KS Legionovia Legionowo

Kolejne kontrakty podpisane…

W dniu dzisiejszym klub podpisał kolejne kontrakty na zbliżający się sezon. Wśród zawodników, którzy pod umową złożyli swój podpis znaleźli się: Wójcik, Garyga, Grzelak, Bajat. Skład zasilili też nowi piłkarze Sinisa Borenovic i Ivan Jovanovic. 

Krystian Wójcik do tej pory zaliczył w Legionovii 11 występów, zdobył w nich 2 bramki. Liczymy, że ten sezon będzie obfitował w kolejne bramkowe zdobycze.

Popularny „Gary” w zeszłym sezonie rozegrał aż 25 spotkań w klubowych barwach. Śmiało można powiedzieć, że jako podstawowy zawodnik naszej drużyny, siał zamęt w szeregach rywali.

31 występów w biało-żółto-czerwonych barwach ma na koncie Mikołaj Grzelak. Obrońca, który nie raz rozpoczynał niebezpieczne kontry i w tym sezonie będzie podporą naszej defensywy.

Rosły Serb, na którego wszyscy wołają „Alex” również przedłużył kontrakt. Zagrał w 13 ligowych spotkaniach i liczymy, że nadal będzie zaporą nie do przejścia.

Cieszymy z przedłużenia kontraktów tych zawodników. Witamy też na pokładzie nowe twarze:

Sinisa Borenovic – 21-letni obrońca przyjechał do nas ze Słowenii. Reprezentował tam barwy NK Celje. Od sierpnia 2015 roku był na wypożyczeniu do NK Triglav Kranj. Do tej pory zaliczył występy w drugiej lidze słoweńskiej i pucharze tego kraju.

Ivan Jovanovic – 25 letni napastnik był już testowany przez nasz klub w 2014 roku, ale dopiero w tym sezonie otrzymał szansę na reprezentowanie naszych barw. Wcześniej występował w NK Celje, Motorze Lublin czy Terbuni Puke.

Nowych zawodników witamy na pokładzie i życzymy owocnych występów!

Facebook
Twitter
LinkedIn