KS Legionovia Legionowo

Jeden gol, ale aż 3 punkty

Legionovia zapisuje piąte już zwycięstwo z rzędu na swoim koncie. Tym razem siła ofensywna drużyny pokazała, że klątwy nie mają najmniejszego znaczenia. Kolejny gol na koncie Rafała Wolsztyńskiego, ale to Piotr Smołuch był bohaterem meczu.

Biało-żółto-czerwoni bardzo dobrze weszli w mecz i już 10. Minucie prowadzili 1:0. Na listę strzelców wpisał się jedne z bliźniaków – Rafał. Choć był to jedyny gol w tym spotkaniu to w pierwszej połowie Legionovia dominowała na placu gry.

W drugiej części spotkania mieliśmy sporo szczęścia. Rywal podrażniony przebiegiem pierwszej odsłony dawał się naszym piłkarzom we znaki. Ofensywna gra Polonii doprowadziła do wywalczenia rzutu karnego. Jedenastkę skutecznie wybronił Piotr Smołuch. W drugiej połowie obie drużyny walczyły o zdobycie kolejnych bramek, ale strzały zawodników były niecelna.

Trzy punktu dopisujemy na konto naszej drużyny. Była to piąta z rzędu wygrana i liczymy, że tak dobrą pasę utrzymamy do końca sezonu.

KS Legionovia KZB Legionowo 1:0 Polonia Bytom

Skład Legionovii: Smołuch, Grzelak, Wiktorski, Bajat, Michalak, Wieczorek, Milewski, Garyga, Wójcik, Jankowski, R. Wolsztyński
Rezerwa: Smyłek, Miś, Ł. Wolsztyński, Tylec, Kalinowski