KS Legionovia Legionowo

Dwa sparingi na koniec przygotowań

W sobotę Legionovia rozegrała dwa spotkania sparingowe. Na zakończenie okresu przygotowawczego zaplanowano gry z ŁKS Łomża i Pogonią Siedlce. Pierwsze ze spotkań wygraliśmy, drugie niestety zapisujemy do tych przegranych.

Mecz z ŁKS Łomża rozegrany został na boisku w Komornicy (dawne TGW Dębe). Wybór padł na tą lokalizację ze względu na fakt dobrze utrzymanego boiska z naturalną nawierzchnią. Nasi piłkarze doskonale przystosowali się do zmiany i to spotkanie zapisali na liście tych wygranych. Bramki w tym sparingu zdobyli: 31’ Kitliński, 51’ Więckowski, 74’ Kozłowski.

Mamy dla Was bramki z tego spotkania. Zobaczcie, jaką siłą popisał się Więckowski przy swoim strzale.

Legionovia KZB Legionowo 3:0 ŁKS Łomża

Skład Legionovii: Smołuch,  Michalak (46′ Miś), Wieckowski, Grzelak, Śledziewski, Kopka, Wolsztyński Łukasz (46′ Szczepkowski), Bujalski, Garyga (46′ Kozlowski), Tylec (46′ Jakowski), Kitliński

Drugie spotkanie rozegrane zostało na wyjeździe. Przy okazji odbyła się inauguracja oświetleni na stadionie gospodarzy. Tym razem nie udało się wyjść zwycięsko z potyczki, ale i tak chłopaki zagrali dobre spotkanie. Jankowski uratował honor drużyny i zdobył bramkę na 2:1.

Pogoń Siedlce 2:1 Legionovia KZB Legionowo

Skład Legionovii: Smyłek, Miś (46′ Tylec), Bajat (60′ Leustek), Leustek (30′ Wiktorski), Goliński (65′ Kozłowski), Milewski, Wieczorek, Kalinowski, Wójcik (65′ Wolsztynski Łukasz), Wolsztynski Rafał (65′ Garyga), Hirsz (65′ Jankowski)

Facebook
Twitter
LinkedIn