KS Legionovia Legionowo

Czas rozpocząć ligę! Pierwszy przystanek – Skierniewice

W sobotę godzinie 17:00 Legionovia Legionowo rozegra spotkanie z Unią Skierniewice. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego rozegrają pierwsze ligowe spotkanie na wyjeździe. 

Po udanych sparingach oraz środowej wygranej w Pucharze Polski z Stalą Stalowa Wola legionowianie już jutro przystąpią do rozgrywek w III lidze gr. 1. Ostatni mecz pokazał, że w zespole wstąpił nowy duch. Piłkarze walczą o każdy metr boiska i nie straszny jest im niekorzystny wynik, który za wszelką cenę chcą zniwelować. Legionowianie przystępują do tego spotkania jako spadkowicz z 2 ligi. Wydaje się, że nasz zespół jest faworytem tego spotkania. Przemawiają za tym ostatni wynik w rundzie wstępnej pucharowych rozgrywek, dobre wyniki w sparingach oraz interesujące transfery.

Unia Skierniewice po tym jak awansowali z pierwszego miejsca IV lidze gr. łódzkiej znaleźli się w III lidze gr. 1. Uzyskali rezultat 93 punktów czym zmietli swoją ligową konkurencję. W sezonowych zmaganiach przegrali tylko jedno spotkanie. Zespół ze Skierniewic pozyskał siedmiu nowych zawodników, a są nimi – Konrad Niedzielski (Ner Poddębice), Jarosław Szyc (Warta Poznań), Maciej Nalej (AP Żyrardów), Bartłomiej Rakowski (SMS Łódź), Adrian Pęgowski (SMS Łódź), Piotr Warchoł (junior ŁKS Łódź), Paweł Czarnecki (Pogoń Grodzisk Mazow.) Największym osłabieniem Unii jest strata najlepszego strzelca IV ligi – Kamila Sabiłło, który odszedł do Wigier Suwałki.

Spotkanie zostało zaplanowane na 11 sierpnia na godzinę 17:00 w Skierniewicach.

Powodzenia Panowie!

Facebook
Twitter
LinkedIn