KS Legionovia Legionowo

Być albo nie być Legionovii. Tylko trzy punkty z Gwardią!

Legionovia po ostatniej porażce z ROW-em Rybnik jest jeszcze w gorszej sytuacji. Legionowianie zajmują ostatnie miejsce w lidze mając siedem punktów straty do bezpiecznej pozycji w tabeli 2 ligi. 21 kwietnia o godzinie 17:00 podejmą Gwardię Koszalin.

Sobotnie spotkanie z Gwardią Koszalin musi zakończyć się zwycięstwem by biało-żółto-czerwoni mogli myśleć nad utrzymaniem się w drugoligowych rozgrywkach. Podopieczni Roberta Pevnika od początku rudny wiosennej nie odnieśli ani jednego zwycięstwa. Największym osiągnięciem drużyny były dwa remisy z Wisłą Puławy oraz GKS-em Bełchatów. Mecz z Gwardią będzie dla Legionovii decydujący. Jeśli uda się zwyciężyć wtedy Legionovia będzie miała 23 punkty. Przy dobrych wynikach w innych meczach możemy zmniejszyć stratę punktową do bezpiecznego miejsca na trzy oczka. Wtedy legionowianie będą mieli szanse na pozostanie w 2 lidze.

Zespół z Koszalina od początku rundy spisuje się dobrze. Wygrali dwa arcyważne dla nich spotkania – z Garbarnią Kraków 2:1 oraz z Siarką Tarnobrzeg również 2:1. Aktualnie drużyna prowadzona przez Tadeusza Żakieta zajmuje przedostatnie miejsce wyprzedzając zespół z Legionowa o 2 oczka. Koszalinianie ostatni swój mecz zremisowali bezbramkowo z Rozwojem Katowice. Najlepszym strzelcem w drużynie jest aktualnie Przemysław Brzeziański, który zdobył pięć bramek w ligowych rozgrywkach.

Mecz bardzo ważny dla legionowskiej drużyny. Mimo słabej gry zespołu wsparcie kibiców będzie bardzo mile widziane w sobotnie popołudnie. Trzeba wierzyć, że nasz zespół utrzyma się w 2 lidze i zobaczymy ich w następnym sezonie w tych rozgrywkach. Legionovio po zwycięstwo!

Przypominamy: Parkowa 27a –> sobota 17:00! Zapraszamy!!  

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!