KS Legionovia Legionowo

Bogdan Jóźwiak trenerem Legionovii!

Przedstawiamy Państwu nowego Trenera Legionovii Legionowo. Został nim Bogdan Jóźwiak, który podpisał kontrakt z legionowskim klubem na półtora roku.

Bogdan Jóźwiak ma bardzo bogatą karierę piłkarską. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w Błękitnych Raciąż. Następnie przez 4 sezony występował w Wiśle Płock. Potem przeszedł do Widzewa Łódź gdzie był kluczową postacią tej drużyny. Reprezentował barwy łódzkiego klubu nawet w Lidze Mistrzów. Po przygodzie w Widzewie przeniósł się do Petrochemii Płock. Po dwóch latach przeprowadził się do Izraela gdzie grał w barwach Hapoelu Taibe i Hapoelu Kfar Saba.

Następnie znów wrócił do Polski gdzie przez dwa lata grał w Petrochemii. Później przeszedł na rok do Pelikana Łowicz gdzie później zasilił szeregi RKS-u Radomsko w którym spędził sześć sezonów. Na koniec kariery wrócił do klubu z Łowicza gdzie przez trzy sezony reprezentował barwy Pelikana.

Karierę trenerską rozpoczął we wspomnianym Pelikanie. Następnie zasiadł na ławce trenerskiej w Warcie Sieradz. Potem przeniósł się do Sokoła Aleksandrów Łódzki gdzie następnie wrócił do klubu z Sieradza. Po dwóch latach znów zawitał do Łowicza w którym spędził 3 lata. Po przygodzie z tym klubem rozpoczął pracę w Lechii Tomaszów Mazowiecki gdzie pracował 2 lata. Ostatni klub jaki prowadził trener Bogdan Jóźwiak to Sokół Aleksandrów Łódzki.

Trenerowi Bogdanowi życzymy sukcesów w naszym klubie!

fot. tssokol.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn