KS Legionovia Legionowo

Rzut karny nie wystarczył. Trzy punkty dla Gieksy

Legionovia Legionowo przegrała kolejne spotkanie w 2 lidze. Tym razem ulegli na wyjeździe GKS-owi Katowice 3:1. Jedyną bramkę dla legionowskiej ekipy zdobył z rzutu karnego Patryk Koziara.

Pierwsza połowa była bezbramkowa. Obydwie drużyny starały się wyjść na prowadzenie, lecz z miernym skutkiem. Większość akcji rozgrywała się w środku pola i mało można napisać o pierwszych 45 minutach. Legionowianie mieli parę dogodnych sytuacji, lecz niestety nie potrafili ich wykorzystać. GKS również atakował, lecz nie potrafili wyjść na prowadzenie. Pierwsza część meczu zakończyła się bezbramkowo.

W drugiej połowie padło aż cztery bramki. Pierwsza z nich dla gospodarzy. W 46. minucie do bramki trafił Arkadiusz Jędrych. Po dziesięciu minutach Patryk Koziara wyrównał z rzutu karnego. Niestety gdy wszyscy zgromadzeni na stadionie myśleli, że mecz zakończy się podziałem punktów wtedy gospodarze wyprowadzili dwie zabójcze akcje. Pierwszą z nich zrealizowali w 88. minucie, a dokładniej Arkadiusz Woźniak. GKS prowadził wtedy 2:1. Wynik ustalili w doliczonym czasie gry. Zdobywcą trafienia był wtedy Michał Gałecki. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Gieksy.

Następny mecz legionowianie rozegrają u siebie ze Stalą Stalową Wolą. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00.

GKS Katowice – Legionovia Legionowo 3:1 (0:0)

Bramka: Patryk Koziara (RZ.K.)

Legionovia: Paweł Błesznowski – Bartosz Gołaszewski, Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Jonatan Straus, Mateusz Małek (82′ Kacper Będzieszak), Konrad Zaklika, Patryk Koziara (85′ Bartosz Waleńcik), Luka Janković (75′ Stanisław Wawrzynowicz, Eryk Więdłocha, Karol Podliński.

Facebook
Twitter
LinkedIn