KS Legionovia Legionowo

Pierwszy trening pod okiem nowego szkoleniowca

W dniu dzisiejszym o 17:00 rozegrany został pierwszy trening po wakacyjnej przerwie. Trening ten był również zapoznaniem z nowym szkoleniowcem. Robert Pevnik prowadząc zajęcia przyglądał się wszystkim zawodnikom.

Po krótkim przedstawieniu, zarekomendował rozgrzewkę i kilka ćwiczeń rozciągających. Na treningu pojawiała się spora grupa zawodników, którzy będą przechodzili testy w Legionovii, a trener zdecyduje o ich przydatności dla całej drużyny.

By dokładniej zweryfikować umiejętności piłkarzy, drużyna została podzielona na kilka mniejszych grup, które rozegrały między sobą mecze wewnętrzne. W ten sposób, trener już pierwszego dnia mógł dostrzec w niektórych graczach potencjał pozwalający na grę w pierwszym składzie.

Jakie będą dalsze decyzje dotyczące składu dowiemy się zapewne niebawem. Na treningu mogliśmy spotkać Zarząd Klubu, który bacznie obserwował poczynania, zarówno nowego trenera, jak i zawodników.

Nie zabrakło też najwierniejszej grupy kibiców, którzy z radością przyjęli nowego szkoleniowca i informację, że zespół będzie prowadzony przez trenera z konkretnymi osiągnięciami.

fot. Bartłomiej Bator

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!