KS Legionovia Legionowo

Nowi Partnerzy

Miło nam poinformować, iż do grona Partnerów naszego klubu, dołączają kolejne przedsiębiorstwa z terenu Mazowsza.

PHU Partner

Firma PARTNER działalnością budowlaną i deweloperską zajmuje się od 1997 roku. Dzięki jej inwestycjom w samym tylko Mińsku Mazowieckim oddanych do użytku zostało ponad 1000 mieszkań. Realizacje objęły między innymi osiedla mieszkaniowe w Mińsku Mazowieckim i Warszawie oraz osiedla domów jednorodzinnych w malowniczo położonych miejscowościach Stojadła i Grzebowilk. W portfolio firmy znajdują się także inwestycje komercyjne: galerie handlowe, supermarkety, hotel, partnerskie stacje paliw.
Wieloletnie doświadczenie oraz znakomita znajomość mazowieckiego rynku nieruchomości umacniają pozycję firmy i pozwalają na konsekwentne wdrażanie kolejnych projektów.

PARTNER zapewnia stałe, gwarantowane ceny mieszkań, indywidualne harmonogramy spłat oraz doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu dzięki współpracy z wybranymi bankami.

Sukcesy PHU Partner są docenianie przez instytucje zarówno miejskie, powiatowe, jak również niezależne biznesowe, jak chociażby ostatnia nagroda Pulsu Biznesu za zajęcie III w województwie mazowieckim w prestiżowych „Filarach Polskiej Gospodarki” 2010 roku. Za zasługi dla wspierania zatrudnienia osób niepełnosprawnych nasze przedsiębiorstwo w 2011 roku zostało uhonorowane prestiżowym Certyfikatem Lodołamacze 2011.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu naszego partnera

Time4Travel

Biuro działa od 2004 roku. Na stronie www.time4travel.pl każdy może porównać oferty wiodących i sprawdzonych touroperatorów. Pełna oferta w jednym miejscu.

Time4Travel w 2013 r. otrzymał Diament Forbesa. Nagroda przyznawana jest na podstawie rankingu przygotowanego przez BISNODE. Otrzymują ją firmy, które najszybciej zwiększały
swoją wartość na przestrzeni minionych trzech lat. Stabilność i wiarygodność  Time4Travel potwierdza licencja IATA oraz certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów.

W portfolio firmy znajduje się ponad pół miliona klientów.

Zaplanuj wakacje z naszym partnerem. Szczegóły na stronie www.time4travel.pl

Mat-Auto Samochody używane z Niemiec

Firma działająca na rynku lokalnym. Zajmuje się sprowadzaniem i sprzedażą samochodów używanych. Właścicielem jest przedsiębiorca znany na legionowskim rynku. Z obecną ofertą możecie zapoznać się na stronie naszego partnera.

Ponadto przedłużone zostały umowy partnerskie z PWK Legionowo, PEC Legionowo, Zoo Nemo, Foto Knyt, Nova BP.

Trwają rozmowy z AG Complex i Balton.

Oprócz renegocjowanych omów Zarząd Klubu zapowiada kolejne partnerskie wzmocnienia. Świadczy to o ogromnym zaangażowaniu i cieżkiej pracy jaka wkładana jest w rozwój Naszego Klubu.

Facebook
Twitter
LinkedIn