KS Legionovia Legionowo

NIE!!! – dla pustych trybun przy Parkowej

Zakończyliśmy ankietę dotycząca zorganizowanego dopingu. Na klubowym facebook-u temat wzbudził gorąca dyskusję. Cieszy nas to ogromnie.

85% z ankietowanych chce, aby na stadion wrócił zorganizowany doping. My również należymy do tej grupy.

By spełnić oczekiwania wszystkich zainteresowanych, wychodzimy z propozycją spotkania, w którym wezmą udział kibice, którzy zechcą włączyć się w organizację tego przedsięwzięcia, oraz przedstawiciele Zarządu Klubu.

Termin i miejsce ustalimy w najbliższym czasie.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców, którzy chcą, aby każdy mecz był niezapomnianym wydarzeniem, o zgłaszanie swojej osoby do udziału w tym spotkaniu. Wystarczy na maila biuroprasowe@kslegionovia.pl, lub w prywatnej wiadomości na facebook-u klubowym, wysłać swoje imię nazwisko i telefon kontaktowy. Chcemy również abyście zgłaszali swoje pomysły na to, jak aktywować kibicowski ruch przy Parkowej. Wszystko to możecie przekazywać w nadsyłanych wiadomościach.

Do końca tygodnia postaramy się opublikować informacje o planowanym spotkaniu. Zależy nam na tym by frekwencja była na nim jak największa, więc nie odkładajcie decyzji o zgłoszeniu na później.

Na koniec gorący apel do osób, które w przeszłości tworzyły taki ruch na Stadionie Miejskim:

Pozostawmy za plecami wszelkie zaszłości i animozje. Rozpocznijmy na nowo to, czym powinniśmy się szczycić i nie pozwólmy na to, by kibic z Legionowa był wyśmiewany. Legionowo moim Miastem, „Legionovia” moim Życiem!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!