KS Legionovia Legionowo

Kolejne zwycięstwo

Legionovia nie odpuszcza w sparingach.

Na swoje konto wpisała dziś kolejne zwycięstwo. Sparing z Pilicą Białobrzegi „Novia” rozpoczęła w składzie: Marcinkowski, Dankowski, Kominiak, Goliński, Kołodziejski, Broniszewski, Ziąbski, Wolski, Tlaga, Janusiński, Jovanovič.

Po dość zaciętym początku i bardzo dobrej grze silnym pressingiem na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Jovanović. Choć można by uznać że była to bramka przypadkowa bo piłka odbiła się od zawodnika to jednak doskonale zdołał się ustawić i był tam gdzie powinien. Strzelcem bramki na 2:0 był Karol Ziąbski. Podpisany kilka dni temu kontrakt chyba bardzo motywuje tego młodego zawodnika. W poprzednim sparingu również wpisał się na listę strzelców.

Po krótkiej przerwie i zmianie składów Gra troszeczkę się uspokoiła. Na boisku w barwach „Novii” grali: Waśków, Goropevsek, Paradowski, Kovljenic, Sosnówka, Miserda, Pavić, Kaczmarczyk, Cesarek, Maciejewski, Shreitar. Gościom udało się zdobyć bramkę i gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się wynikiem 2:1, na listę strzelców wpisał się testowany zawodnik z Białorusi – Kiryl Shreitar.

Spotkanie należy zaliczyć do bardzo udanych. Selekcjoner miał pełen przegląd kadry, czekamy zatem na pierwsze ligowe spotkania.

fot. Bartłomiej Bator

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn