KS Legionovia Legionowo

Kadra trenerska na nadchodzący sezon

Już podczas pierwszych treningów mogliśmy obserwować, nie tylko nowego trenera, ale również sztab, który w tym sezonie będzie wspomagał szkoleniowca. Do współpracy z Robertem Pevnikiem zakontraktowani zostali: II trener i trener bramkarzy.

Stanowisko II trenera objął Paweł Zarzeczny( na zdjęciu głównym), który dotychczas prowadził drużynę rezerw. Znany jest zawodnikom i Zarządowi. Swoją sumiennością zasłużył na taką szansę.

Jakub Jasiński

Trenerem bramkarzy został Jakub Jasiński. Jako, że trener przyszedł do naszego klubu ze Znicza Pruszków, przybliżamy wszystkim zainteresowanym jego postać. Urodzony 26.10.1980 w Gliwicach, mgr wychowania fizycznego ( AWF Katowice ) trener II klasy piłki nożnej. Karierę piłkarską rozpoczął w K.S. Górnik Zabrze. Z drużyną juniorów młodszych był zdobywca Mistrzostwa Polski, oraz brązowego medalu Mistrzostw Polski. Jako trener pracował z powodzeniem w klubach na terenie Mazowsza: K.S. Błonianka Błonie, K.S. Partyzant Leszno, Orion Cegłów, MKS Znicz Pruszków.

Jak widać, nowa kadra trenerska, przypadła do gustu zawodnikom. Zwiększona liczba treningów, większe zaangażowanie sił równoważone bardzo dobrą atmosferą na murawie i w szatni, odpowiadają piłkarzom.

DSC_7233

Co ciekawe trener Pevnik bardzo chętnie dzieli się swoim doświadczeniem trenerskim z kolegami prowadzącymi drużyny w niższych grupach wiekowych. Taka postawa w przyszłości przyniesie jeszcze większe korzyści.

fot. Bartłomiej Bator

Facebook
Twitter
LinkedIn