KS Legionovia Legionowo

Bełchatów kolejnym rywalem

Już w najbliższą sobotę nasza drużyna stoczy bój o kolejne punkty w rozgrywkach 2 Ligi. Tym razem na stadionie przy ul. Parkowej podejmiemy klub, który jeszcze nie tak dawno grał w Ekstraklasie.

GKS Bełchatów, którego historia jest krótsza od naszej o prawie pół wieku, walczy obecnie o utrzymanie w 2 Lidze. Choć od 1977 roku aż 12 sezonów rozegrał w najwyższej klasie rozgrywkowej, nigdy nie sięgnął po upragnione trofeum. W sezonie 2006/2007 był najbliżej tytułu mistrzowskiego, ale zabrakło odrobiny szczęścia. Zarówno zawodnicy jak i kibice tej drużyny musieli zadowolić się wicemistrzostwem.

Spadkowicz z I ligi dość intensywnie przygotowuje się do najbliższego spotkania. Jak podaje oficjalna strona klubu, w dniu dzisiejszym „Brunatni” będą mieli dwa treningi (10:30 i 14:30), jutro jeden o 16:30 i w piątek o 10:30 odbędzie się ostatnia jednostka treningowa. Zespół wyjedzie do Legionowa w sobotę rano.

GKS w tym sezonie na 10 rozegranych spotkań wygrał 3 mecze, tyle samo zremisował i odniósł 4 porażki, zgromadził tym samym 9 punktów. Trzeba tutaj jednak przypomnieć, że jeszcze przed startem rozgrywek drużynie z Bełchatowa odjęto 3 punkty za niespełnienie wymogów licencyjnych. My na swoim koncie mamy również 3 zwycięstwa, wywalczyliśmy 4 remisy i przegraliśmy tylko 3 razy. Mamy 13 punktów i w tabeli zajmujemy 8. pozycję.

Przed nami spotkanie z drużyną, która w Tabeli Wszech Czasów zajmuje 23. miejsce. Zapowiada się więc sporo emocji.

Zapraszamy 01 października na godzinę 16:00

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!