KS Legionovia Legionowo

U-11: Majewski, Ostrowski i Wajs strzelają jak na zawołanie.

Sobotnie spotkanie chłopców z rocznika 2004A zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny nad zespołem Korona Jadów.

Wynik 6:2 pokazał kto w tym spotkaniu był lepszy. Bohaterami miejscowego klubu byli tego dnia: Majewski Damian, Wajs Maks, Ostrowski Tomasz. Każdy z nich zaliczył 2 trafienia do bramki przeciwnika.

Okiem trenera: Kolejne bardzo dobry mecz moich chłopców. Na szczęście tym razem wynik poszedł w parze z grą i mogliśmy się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Cały mecz Legionovia miała przewagę na boisku i kontrolowała grę. Jednak nie ustrzegliśmy się kilku strat przy wyprowadzaniu piłki od własnej bramki. Dwa z takich błędów zakończyły się bramkami dla rywali. Chłopcy w końcu posmakowali smaku zwycięstwa i nikt już z tej drogi nas nie zawróci!

Podstawowy skład na to spotkanie: Chmielewski Jakub – bramkarz, Wajs Mikołaj – obrońca, Oliwkowski Piotr – obrońca, Gruza Maciej – pomocnik, Szymański Kacper – pomocnik, Ostrowski Tomasz- pomocnik, Majewski Damian – napastnik.

W rezerwach pozostawali: Wajs Maks, Przybysz Jakub, Ślęzak Michał, Grabowski Michał, Krzyżanowski Aleksander, Milewski Kacper, Siemek Mateusz.

Przy zdobywaniu goli asystowali: Gruza Maciej, Wajs Mikołaj, Chmielewski Jakub, Ostrowski Tomasz.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!