KS Legionovia Legionowo

Wigilia klubowa

W niedzielę wieczorem w Arenie Legionowo odbyło się Wigilijne Spotkanie młodzieżowych roczników KS Legionovia Legionowo.

Oprócz zawodników z wszystkich roczników i ich rodzin, zaproszenie na to spotkanie przyjęli Pan Janusz Klejment – Przewodniczący Rady Miasta w zastępstwie Prezydenta Legionowa Pana Romana Smogorzewskiego oraz Ksiądz Kamil Sulich z Parafii św. Jana Kantego w Legionowie.

Pierwszy do młodych adeptów słowa skierował Pan Janusz Klejment, życząc zawodnikom sukcesów i zaangażowania i wielu sukcesów w piłkarskiej karierze. Ksiądz Kamil, również dołączył się do życzeń, wyraził też swój podziw dla młodych chłopców, którzy na boisku zostawiają całe serce. Udzielił też Bożego Błogosławieństwa na całą rundę wiosenną.

Oficjalną część zakończyło wystąpienie Prezesa Klubu Sportowego Legionovia Legionowo, Pana Dariusza Ziąbskiego. W swoim wystąpieniu podsumował minioną rundę i cały rok w poszczególnych rocznikach. Wraz z trenerami nagrodził najbardziej wyróżniających się zawodników. Nagrodą były koszulki z autografami zawodników pierwszego zespołu.

Zapraszamy do fotorelacji na naszym facebooku.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn