KS Legionovia Legionowo

Młodzież na podbój Europy! Zawodnicy Akademii na warsztatach w VFL Wolfsburg! [WIDEO]

Akademia Legionovii świętuje ostatnio same sukcesy odnośnie szkolenia młodzieży. Nasi zawodnicy wyjechali na tydzień do Niemiec gdzie odbędą treningi w klubie 1. Bundesligi, VFL Wolfsburg! To niesamowite wyróżnienie dla młodych adeptów!

Zawodnikami, którzy wyjechali na treningi do zachodniego sąsiada są Jan Krzywański, Maciej Kikolski, Wiktor Nowak, Adam Koliński, Filip Zwoliński, Jan Mitura oraz Stanisław Mitura. Do Niemiec udał się również zawodnik Sokoła Serock, Bartosz Wojnarowski. Całe warsztaty zostały zorganizowane przez PAF Polska Akademia Futbolu oraz trenera Janusza Dajwłowskiego. Nad zawodnikami czuwa koordynator bramkarzy Bartłomiej Gołaszewski.

Przez tydzień legionowscy zawodnicy będą mogli trenować na najlepszych boiskach Bundesligi. Ćwiczenia na podgrzewanej naturalnej nawierzchni, na której trenują na co dzień zawodnicy pierwszego zespołu VFL będzie nie bywałą przyjemnością dla naszych piłkarzy oraz bramkarzy. Jest to bardzo cenna lekcja dla adeptów naszej akademii. Liczymy, że ta przygoda w przyszłości odbije się pozytywnie na składzie naszej seniorskiej drużyny.

Film z treningu naszych młodzieżowych zawodników:

https://www.facebook.com/akademiasportfuture/videos/1735226026539147/

Powodzenia Panowie! Pamiętajcie: Walczyć, trenować – Legionovia musi Panować!

Facebook
Twitter
LinkedIn