KS Legionovia Legionowo

Bracia Mitura wyróżnieni! Zaproszenie na kolejne treningi do Niemiec!

Po tym jak Maciej Kikolski otrzymał zaproszenie na ponowne treningi w Akademii VFL Wolfsburg, kolejni zawodnicy również zostali wyróżnieni ponowną szansą pokazania się w Niemieckim klubie. Bliźniacy Jan oraz Stanisław Mitura zostali zaproszeni na ponowne konsultacje do klubu 1. Bundesligi po odbytym obozie!

Warsztaty w niemieckim klubie dobiegły końca. Jaś i Staś będą mogli wziąć udział w bardzo wyjątkowych treningach na boiskach VFL Wolfsburg. Na obiekcie w Legionowie nie ma aż takich udogodnień, które może zapewnić zespół z 1. Bundesligi. Wcześniej na ponowne konsultacje został zaproszony Maciej Kikolski (więcej tutaj), a wczoraj kolejni piłkarze zostali zaproszeni na pewne treningi w niemieckiej akademii piłkarskiej.

Po raz kolejny widać tutaj rękę naszych, legionowskich trenerów. Przede wszystkim należy tutaj wspomnieć o trenerze Tomaszu Wawrzyniaku, który jako pierwszy trenował bliźniaków w Legionovii Legionowo. Dzisiaj są podopiecznymi Rafała Melona, który aktualnie jest szkoleniowcem rocznika 2006. Za pewne dla naszych zawodników jest to niebywały sukces oraz szansa na osiągnięcie wyższych celów w ich ukochanym sporcie. Mamy nadzieje, że to tylko początek ich sukcesów!

Z tego miejsca chcielibyśmy pogratulować zawodnikom legionowskiej akademii! Widać, że pot wylany na treningach nie poszedł na marne. Teraz należy jeszcze więcej trenować oraz starać się, by zdobyte doświadczenie nie poszło na marne. Gratulacje i powodzenia Panowie!

zdjęcie: PAFPolska Akademia Futbolu -Sport Future- Polskie Orły

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!