KS Legionovia Legionowo

KS Legionovia

VS

Lechia Tomaszów Maz.

Maciej Kikolski zachwycił VFL Wolfsburg! [WIDEO]

Młody bramkarz Maciej Kikolski z rocznika 2003 aktualnie wraz z kolegami przebywa na warsztatach skautingowych w niemieckim klubie VFL Wolfsburg (pisaliśmy o tym tutaj). Młody zawodnik zachwycił sztab szkoleniowy klubu z 1. Bundesligi.

Maciej okazał się najlepszy z grupy przebywającej w Wolfsburgu. Sztab szkoleniowy niemieckiego klubu postanowił zaprosić młodego bramkarza na treningi w Akademii Piłkarskiej VFL Wolfsburg! Zawodnik przejdzie również testy motoryczne. Jest to niebywałe wyróżnienie dla tak młodego bramkarza. Jeszcze nie dawno mogliśmy oglądać jego występy w roczniku 2003. Warto przypomnieć, że zawodnik urodził się roku 2004.

Podopieczny Novia Goalkeeper Academy, która również współpracuje z naszym klubem oraz szkoli bramkarzy, którzy na co dzień reprezentują biało-żółto-czerwone barwy ma w swoim CV występy w Ekstralidze oraz jest wielokrotnym reprezentantem kadry Mazowsza w swojej kategorii wiekowej. Jest zarazem wychowankiem jednego z naszych trenerów, Łukasza Zwolińskiego, który wspomina bramkarza w samych superlatywach. Dodaje również, że jest bardzo dumny z Maćka i ma nadzieję, że jego kariera potoczy się w jak najlepszą stronę.

Nagranie z treningu bramkarskiego:

 

https://www.facebook.com/bestgoalkeeperpl/videos/1648151318602252/

 

Legionovia Legionowo pragnie pogratulować tego wspaniałego sukcesu oraz liczy na to, że zawodnik będzie rozwijał swoje umiejętności, które z czasem dojdą do perfekcji. Brawo Kikol!

zdjęcie: PAFPolska Akademia Futbolu -Sport Future- Polskie Orły.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!