KS Legionovia Legionowo

Akademia Legionovii: Awans rocznika 2003!

Legionovia Legionowo rocznik 2003 prowadzony przez trenera Marcina Woźniaka awansował w tym roku do Ekstraligi!

Sezon dla tej drużyny był bardzo udany. Mimo wszystko pierwsze mecze nie wskazywały końcowego sukcesu. Legionovia 2003 awansowała jednak do upragnionej Ekstraligi i od następnego sezonu będą mierzyli się z jeszcze lepszymi drużynami.

Zawodnicy pokazali umiejętności gry, charakter oraz zaangażowanie, które dały końcowy sukces ekipie prowadzonej przez trenera Marcina Woźniaka. Szkoleniowiec zaznacza jednak, że drużyna miała słabsze chwile, lecz skutecznie na nie reagowali co skutkowało awansem o klasę wyżej.

Trener chce wyróżnić dwóch zawodników. Mowa tu o Wojtku Piątkowskim i Janku Rzeczkowskim, którzy na treningach osiągnęli 100% frekwencje! Oto wypowiedź trenera na temat nowej ligi w której w następnym sezonie będzie rozgrywała swoje mecze ekipa rocznika 2003:

Jeśli chodzi o ekstraligę to będzie dla nas wyzwanie ale wiem że jesteśmy w stanie w każdym meczu walczyć o zwycięstwo. Będziemy pracować ciężko i zobaczymy co z tego wyniknie.

Trener zaznaczył również, że jest dumny z drużyny i liczy, że będą doskonalić swoje umiejętności na następnych treningach oraz meczach. Brawo Panowie! Walczyć trenować Legionovia musi Panować!

Facebook
Twitter
LinkedIn