KS Legionovia Legionowo

Jest awans do 1/4 Pucharu Polski

Druga drużyna, pod wodza Sebastiana Dzisiewicza awansowała do 1/4 finałów Pucharu Polski. Mazur Karczew, czwartoligowa drużyna, nie dal rady lepiej dysponowanym zawodnikom z Parkowej. 

W spotkaniu po stornie biało-żółto-czerwonych zagrali: RUTKOWSKI – KOPERKIEWICZ SZ., ZIĄBSKI D., WIĘCKOWSKI, SZYMAŃSKI, BUŁKA, DRYGIEL (46′ FALĘTA), KARCZMARCZYK, ŁOTOWSKI (85′ KOWALSKI R.), SZCZEPKOWSKI (75′ BROSZCZAK), KOPERKIEWICZ B. (65′ KLEPACKI).

Bramki zdobyli: 1:0 ZIĄBSKI (k), 2:0 KARCZMARCZYK, 3:2 SZYMAŃSKI, 4:2 ŁOTOWSKI (k).

Trener Dzisiewicz po meczu powiedział: Bardzo cieszy awans do 1/4 rozgrywek tego szczebla pucharu i kolejny wygrany mecz z wyżej notowanym przeciwnikiem, bo zespół Mazura Karczew zajmuje aktualnie 4 miejsce w grupie południowej czwartej ligi, a więc ścisła czołówka. Moi zawodnicy zagrali bardzo konsekwentnie taktycznie, mieliśmy dokładny plan na to spotkanie i został on zrealizowany. Mankamentem jest na pewno fakt, że popełniliśmy dwa indywidualne juniorskie błędy, po których goście zdołali doprowadzić do remisu. Prawdziwych facetów poznaje się jednak po tym, jak kończą i my to zrobiliśmy wzorowo. Przedłużyliśmy tym samym swoją serię meczy bez porażki w lidze i pucharach do 13. Co prawda, do mojego rekordu z rocznikiem 2003, czyli serii 44 kolejnych meczy bez porażki w meczach ligowych i turniejach mistrzostw Warszawy, jeszcze troszkę daleko, ale zespół jest młody, ambitny, a z każdym takim zwycięstwem bardziej gotowy na kolejne sukcesy.

Facebook
Twitter
LinkedIn