Remis z Pogonią. Kolejna bramka Podlińskiego

Legionowianie zremisowali w sparingu z drugoligową Pogonią Siedlce
2:2. Bramkę dla Legionovii zdobył Karol Podliński.
Druga padła po strzale samobójczym.

Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodarzy, którzy już w 22. minucie objęli prowadzenie. Legionowianie mimo straconej bramki nie chcieli by pierwsza część spotkania zakończyła się prowadzeniem Pogoni. Podopieczni trenera Sasala mimo, że próbowali w jakiś sposób zagrozić bramce to niestety nie udało im się doprowadzić do remisu. Pierwsza połowa zakończyła się korzystnym wynikiem dla drużyny z Siedlec.

Druga połowa zaczęła się znacznie lepiej dla Legionovii. Minutę po rozpoczęciu bramkę wyrównującą zdobył niemal niezawodny Karol Podliński. Gra po tym golu przeniosła się na środek boiska gdzie obydwa zespoły próbowały wykreować dogodną akcję. W 70. minucie spotkania legionowianie wyszli na prowadzenie po tym jak zawodnik gospodarzy skierował piłkę do własnej bramki. Niestety sparing nie zakończył się zwycięstwem Legionovii. Gospodarze doprowadzili do remisu tuż przed końcowym gwizdkiem. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Następne spotkanie Legionovia Legionowo rozegra z Ząbkovią Ząbki. Mecz zostanie rozegrany w Ząbkach 2 marca o godzinie 14:00.

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 2:2 (1:0)

Strzelcy: Karol Podliński, Samobój.

Legionovia: Jakub Stefaniak (46. Oliwier Wienczatek) – Jakub Kabala (63. Kacper Będzieszak, Daniel Choroś, Sebastian Weremko (74. Jakub Karabin), Filip Kowalczyk (55. Kamil Wolski), Konrad Zaklika (74. Konrad Trzmiel), Marcin Burkhardt, Luka Janković (55. Patryk Koziara), Eryk Więdłocha, Karol Podliński (63. Patryk Paczuk).