Rezerwy gromią w derbach powiatu

Druga drużyna wygrała derbowe spotkanie 10. kolejki ligi okręgowej. Niedzielne popołudnie należało zatem do udanych występów rezerw.

Legionovia wyszła na prowadzenie już w 15. minucie meczu. Jedenastkę skutecznie wykonał Daniel Ziąbski. Nie mogliśmy się długo cieszyć prowadzeniem bo już pięć minut później Dąb zremisował. Do końca pierwszej połowy padły jeszcze dwie bramki. Zdobył je Damian Szczepański. Na nasze nieszczęście jedna była golem samobójczym. Do przerwy wynik 2:2

W drugiej odsłonie już tylko Legionovia strzelała gole. Najpierw Sebastian Milewski strzałem z dystansu pokonał golkipera gospodarzy, później Karol Szczepkowski ustalił wynik na 2:4.

Zwycięstwo w tym meczu Daj naszej drużynie pozycję wicelidera.

Legionovia: Rutkowski – Śledziewski, Dankowski, Ziąbki, R. Kowalski – Falęta, Milewski, Klepacki, Szczepański, Koperkiewicz – B. Kowalski
Rezerwa: Łotowski, Karczmarczyk, Broszczak, Szczepkowski.