KS Legionovia Legionowo

Zapowiedź niedzielnego meczu z Pelikanem Łowicz

Po remisie na własnym boisku z drużyną Znicza Pruszków (2:2) nasza drużyna przygotowuje się do niedzielnego spotkania z Pelikanem Łowicz. To właśnie w Łowiczu naszym graczom przyjdzie walczyć o 3 punkty.

W rundzie jesiennej po pełnym emocji spotkaniu to nasi zawodnicy mogli świętować zdobycie kompletu punktów dzięki dwóm bramkom Sebastiana Janusińskiego i trafieniu Patryka Łukasika, który w przerwie zimowej trafił do… 7ligi angielskiej (Lowestoft Town FC).

Podopieczni Macieja Bartoszka w drugiej części sezonu prezentują się przeciętnie co prawda wygrali ostatnio z zespołem Stali Rzeszów (1:0) ale 2 tygodnie wcześniej musieli uznać wyższość Znicza Pruszków (0:2). Pelikan, który miał walczyć o miejsca premiowane awansem do I ligi zajmuje dopiero 9 lokatę ze stratą aż 9 punktów do drugiej Siarki Tarnobrzeg.

Tymczasem legionowianie w rundzie wiosennej pokonali Stal Mielec (3:1), zremisowali w Elblągu (1:1) z miejscową Olimpią i po dramatycznym spotkaniu podzielili się punktami ze Zniczem Pruszków (2:2), mimo że do przerwy to nasza drużyna prowadziła 2:0.  Nasz zespół po 21 kolejkach plasuje się na 12 pozycji ze stratą 5 punktów do Stali Mielec, która zajmuje 8 pozycję.

Zatem mecz w Łowiczu zapowiada się niezwykle emocjonująco. Obie drużyny chcą jak najszybciej opuścić strefę spadkową i w przyszłym sezonie zagrać w 2 lidze centralnej.

Zawody w Łowiczu rozpoczną się 30 marca o godzinie 11:15  na stadionie przy ulicy Starzyńskiego 6/8.

Bilety 10zł

Relację na żywo przeprowadzi zaprzyjaźniony portal lajfy.com! Spotkanie można będzie śledzić pod adresem :http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-03-30/id/99467

 

Jesienne zwycięstwo w Legionowie (3:2):

https://www.youtube.com/watch?v=8oKRZdTRXus

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!