Pięć bramek przy Parkowej. Pogoń pokonana

Legionovia Legionowo zwyciężyła kolejne spotkanie sparingowe. Tym
razem podopieczni Marcina Sasala pokonali Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:1.

Spotkanie zaczęło się nieco lepiej dla Pogoni. Goście zaczęli coraz śmielej poczynać sobie na połowie Legionovii, lecz obrońcy skutecznie niwelowali ataki przeciwników. Zawodnicy trenera Sasala odparli ataki Pogoni i zaczęli sami stwarzać groźne sytuację. Pierwszą z rzutu wolnego wykorzystał Patryk Koziara, który strzelił bramkę otwierającą wynik. Rezultat pierwszej połowy ustalił testowany zawodnik. Pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Druga odsłona pokazała, że czwartoligowiec miał mało do powiedzenia w finalnej części meczu. Legionowianie zacięcie atakowali bramkę przeciwnika. Tak samo jak w poprzednim meczu z KS Łomianki (więcej tutaj) trener Marcin Sasal wstawił drugą jedenastkę na ostatnie 45 minut. Dwie bramki w tej połowie zdobył Piotr Krawczyk. Jedną po wyjściu do sytuacji sam na sam z bramkarzem, a drugą gdzie fenomenalnie umieścił piłkę w górny róg bramki. Goście zdołali zdobyć jedynie honorowe trafienie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Następne spotkanie biało-żółto-czerwoni rozegrają w sobotę o godzinie 12:00 ze Zniczem Pruszków. Mecz zostanie rozegrany w Pruszkowie.

Legionovia Legionowo – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:1 (2:0)

Bramki: x2 Piotr Krawczyk, Patryk Koziara, TESTOWANY.

Legionovia: (I połowa): Jakub Stefaniak – TESTOWANY, Kacper Górski, Daniel Choroś, Konrad Trzmiel – Konrad Zaklika, Patryk Koziara, Luka Janković, Filip Kowalczyk, Eryk Więdłocha – TESTOWANY.

(II połowa): Oliwer Wiecznczatek – Kacper Będzieszak, Daniel Choroś, Jacek Lewandowski, Sebastian Weremko, TESTOWANY, Marcin Burkhardt, Kamil Wolski (65′ Jakub Karabin), Piotr Krawczyk, TESTOWANY – Patryk Paczuk.