KS Legionovia Legionowo

Papszun odchodzi

 

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU KLUBU SPORTOWEGO LEGIONOVIA

Zarząd Klubu Sportowego „Legionovia” uprzejmie informuje, że w drodze wspólnej współpracy od dnia 04.03.2014r. do końca rundy wiosennej bieżącego sezonu, niestety nie udało się wypracować satysfakcjonujących obie strony kompromisów, umożliwiających przedłużenie wygasającej z dniem 30.06.2014r. umowy z trenerem I zespołu Panem Markiem Papszunem.

Jako Zarząd dołożyliśmy wszelkich starań, leżących w możliwościach organizacyjnych i finansowych klubu, mających na celu zapewnienie trenerowi jak najlepszych warunków do odnoszenia wraz z zespołem zwycięstw w każdym kolejnym meczu. Żałujemy, że nasze działania były nie współmierne do oczekiwań trenera i były krytykowane na forach publicznych. Szkoda, że przyjęta przez trenera zamknięta postawa co do współpracy z obecnym zarządem, uniemożliwia dalszą kontynuację sportowych sukcesów Legionovii z osobą Marka Papszuna na czele I zespołu seniorów.

Bardzo dziękujemy trenerowi i jego współpracownikom za pracę w Klubie Sportowym Legionovia i wkład w największe w historii klubu sukcesy sportowe. Życzymy udanej pracy w kolejnych etapach kariery i realizacji trenerskich marzeń.

Z poważaniem

ZARZĄD KS LEGIONOVIA

 

Facebook
Twitter
LinkedIn