KS Legionovia Legionowo

Spadkowicz z Krakowa rywalem Legionovii

Jutro o godzinie 17:30 Legionovia Legionowo rozegra spotkanie 4. kolejki 2 ligi. Podopieczni Marcina Sasala rozegrają spotkanie z Garbarnią Kraków.

Legionovia ma za sobą trzy rozegrane spotkania. Pierwszy z nich na inaugurację wygrała 2:0 ze Skrą Częstochowa. Ostatnie dwa ze Stalą Rzeszów i Pogonią Siedlce przegrała takim samym wynikiem czyli 1:3. Obecnie nasza drużyna zajmuje 13 miejsce w ligowej tabeli. Uzbierała na te chwilę trzy oczka. Dwa przegrane spotkania nie były złe w wykonaniu Novii. Jeśli drużyna poprawi skuteczność po końcowym gwizdku legionowianie będą cieszyć się ze zwycięstwa.

Garbarnia to aktualny spadkowicz z 1 ligi. Podopieczni Łukasza Surmy zajmują obecnie 3 miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Krakowa wygrała przez ten czas dwa spotkania ze Skrą Częstochowa 3:1 i Stalą Rzeszów 2:1. Pierwszy inauguracyjny dla Mistrza Polski z 1931 roku zakończył się porażką z Górnikiem Łęczna 0:1.

Transmisja meczu odbędzie się na stronie tvcom.pl (link TUTAJ).

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pomiędzy Legionovią Legionowo, a Garbarnią Kraków. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:30. Wszyscy na stadion!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!