KS Legionovia Legionowo

Remis z Polonią – tylko (i aż) jeden punkt.

Dzisiejsze spotkanie zapowiadało się bardzo emocjonująco. Z jednej strony Legionovia, która ostatnio miała bardzo dobre występy, z drugiej, Polonia walcząca o utrzymanie. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i drużyny podzieliły się punktami.

Legionovia wyszła na murawę w specjalnie na to spotkanie przygotowanych koszulkach z napisem „Arek gramy dla Ciebie” i numerem 11. To gest wsparcia dla Arkadiusza Madeńskiego, który w potyczce z Odrą Opole zerwał więzadła kolanowe. Trzymamy kciuki za pomyślą operację i szybką rehabilitację.

Obie drużyny zagrały dziś va banque, Legionovia mimo kontuzji, które wyeliminowały kilku zawodników zagrała dobre spotkanie. Zabrakło jednak kropki nad „i”. Biało żółto czerwoni musieli dziś stawić czoła drużynie, która nie pozwalała pograć piłką. Piłkarze czarnych koszul skracali dystans i grali bardzo agresywnie. Sędzia miał w tym spotkaniu sporo pracy i nie ustrzegł się drobnych błędów. Nikt jednak o nie pretensji miał nie będzie, bo nie wypaczyły one wyniku tego spotkania.

Polonia osłabiona zawirowaniami trenerskimi nie pozwoliła naszym piłkarzom zdominować tego spotkania i jak tylko przejmowała piłkę starała się rozegrać szybką kontrę. Na szczęście w dniu dzisiejszym nasza obrona grała, jak z nut.

Choć w stu procentach nie udało się wykonać założeń sztabu szkoleniowego, to jednak remis w takim spotkaniu jest bardzo ważny.

Dzisiejszy remis dał Polonii Ważny punkt w walce o utrzymanie, nas niestety oddalił od miejsc premiowanych awansem. Zaliczyliśmy spadek o jedną pozycję w tabeli.

Szkoda tylko, że widowisko piłkarskie ucierpiało za sprawą zachowania kibiców drużyny gości.

Udało nam się wyłonić dwóch zwycięzców naszego konkursu. Prawidłowy wynik wytypowali:
Kamil Blank
Mariusz Wilczek

Gratulujemy. Po odbiór okolicznościowych pinsów zapraszamy do sekretariatu klubu.

KS Legionovia KZB Legionowo 0:0 Polonia Warszawa

KS Legionovia KZB Legionowo: Wilk, Grzelak, Borenović, Bajat, Goliński, Miś, Kwiatkowski, Wójcik, Malik, Garyga, Kraska.
Rezerwa: Krzczuk, Krotofil, Zaklika, Kulenović, Dzięcioł, Wajdzik.

Polonia Warszawa: Tobjasz, Bochenek, Ćwik, Marczak, Kosiorowski, Zapaśnik, Pieczara, Wojdyga, Choroś, Nakrosius, Sauczek.
Rezerwa: Marcinkowski, Worach, Zembrowski, Wiśniewski, Małek, Wierzbowski, Gołębiewski.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn