KS Legionovia Legionowo

Po Górniku, Sokół Ostróda. Czas na wyjazdowe zwycięstwo

Po Pucharze Polski gdzie Legionovia podejmowała Górnik Zabrze (więcej tutaj) podopieczni Bartosza Tarachulskiego rozegrają wyjazdowe spotkanie z Sokołem Ostróda. Mecz został zaplanowany na 3 listopada na godzinę 18:00.

Novia ostatni swój mecz przegrała z Górnikiem Zabrze 0:1. Jeśli chodzi o ligę – legionowianie pokazali, że nie są w żadnym kryzysie. Pokonali pewnie na własnym boisku Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:0. Aktualnie zajmują 3 miejsce tabeli mając jeden mecz zaległy z rezerwami Legii Warszawa. Aktualnie na swoim koncie uzbierali 26 punktów. Tracą do lidera rozgrywek Sokoła Aleksandrów Łódzki dziewięć punktów. Faworytem tego meczu jest oczywiście drużyna z Legionowa.

Sokół Ostróda obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli ligowej. Uzbierali na te chwilę 23 oczka co daje im jedynie trzy punkty straty do legionowskiego zespołu. Ostatni swój mecz drużyna z Ostródy wygrała na wyjeździe z Olimpią Zambrów 4:1. Mimo, że drużyna zajmuje miejsce poza pierwszą piątką jest to bardzo groźny zespół. Na pewno postawią twarde warunki zespołowi z Legionowa i nie dadzą tak łatwo wydrzeć sobie trzech punktów.

Spotkanie pomiędzy Legionovią, a Sokołem Ostróda rozpocznie się 3 listopada o godzinie 18:00. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Ostródzie przy ulicy 3 Maja 19A.

Facebook
Twitter
LinkedIn