KS Legionovia Legionowo

Pierwszy sparing w tym roku. Legionowianie zagrają z Łomiankami

Już w środę legionowianie rozpoczną sparingowe spotkania przed rundą wiosenną. Pierwszym przeciwnikiem będzie KS Łomianki. Mecz zostanie rozegrany w Łomiankach o godzinie 17:30.

Biało-żółto-czerwoni 10 stycznia zaczęli swoje przygotowania do rundy wiosennej. Po dobrej rundzie jesiennej zajmujemy obecnie 3 miejsce w lidze. Ostatni mecz legionowianie w ligowych rozgrywkach przegrali u siebie z rezerwami Legii Warszawa 2:3. W drużynie nastąpiła zmiana trenera. Po tym jak Bartosza Tarachulski odszedł z Legionovii na jego miejsce został zatrudniony Marcin Sasal. To będzie pierwsze spotkanie pod wodzą nowego szkoleniowca.

Drużyna z Łomianek obecnie występuje w czwartej lidze. Zajmuje po rundzie jesiennej 6 miejsce mając na swoim koncie 27 punktów. Tamtejszy KS przed spotkaniem z Legionovią rozegrał sparing z Escolą Varsovia. Gospodarze środowego meczu wygrali wtedy z zespołem z Warszawy 2:1. W drużynie występuje dwóch dobrze znanych nam zawodników. Mowa tu oczywiście o Wojciechu Kalinowski oraz byłym bramkarzu Legionovii, Pawle Błesznowskim.

Mecz rozpocznie się w środę o godzinie 17:30 w Łomiankach.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!